Matador, pneumatiky osobné letné


Kúpiť pneumatiky kategórie osobné letné môžete kliknutím tu
Matador MP16 Stella 2

V porovnaní s predchádzajúcim plášťom MP15 ŠÚ výrazne posunuté hranice vlastností v oblasti bezpečnosti a komfortu. Znížením hladiny hluku je pozitívne ovplyvnený komfort, tvarom, zmes a konfigurácia dosiahnutá vyššou životnosťou. Dezén je rozdelený z dovodu rozdielnych vlastností na vonkajšiu a vnútornú časť. Úlohou vonkajšej časti je maximálny prenos síl počas akcelerácii, decelerácie i zmenách smeru jazdy.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP44 Elite 3

Novinka pre letnú sezónu 2009 v seg letných vysoko-výkonových HIGH PERFORMANCE pneumatík pre automobily strednej a vyššej strednej Triedy automobilov. Asymetrický dezén MP 44 Elite 3 v porovnaní s predchodcu MP 42 Elite 2 A MP 43 Aquilla Evo má posilnené vlastnosti v oblasti ovládateľnosti, bezpečnosti jazdy na mokrom a suchom povrchu, komfortu a životnosti.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP46 Hectorra 2

Dezén MP 46 HECTORRA 2 je určený pre prevádzku vozidiel vyššej a luxusnej triedy s najvyššími výkonmi počas letného obdobia. Jeho určenie pre jazdu vysokovýkonných automobilov pri veľkých rýchlostiach je zabezpečené vynikajúcimi brzdnými vlastnosťami a spoľahlivou ovládateľnosťou na mokrom aj suchom povrchu ako aj vysokou odolnosťou voči vzniku aquaplaningu.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP47 Hectorra 3

Informácie budú priebežne doplnené