Matador, pneumatiky osobné letné


Kúpiť pneumatiky kategórie osobné letné môžete kliknutím tu
Matador MP16 Stella 2

V porovnaní s predchádzajúcim plášťom MP15 ŠÚ výrazne posunuté hranice vlastností v oblasti bezpečnosti a komfortu. Znížením hladiny hluku je pozitívne ovplyvnený komfort, tvarom, zmes a konfigurácia dosiahnutá vyššou životnosťou. Dezén je rozdelený z dovodu rozdielnych vlastností na vonkajšiu a vnútornú časť. Úlohou vonkajšej časti je maximálny prenos síl počas akcelerácii, decelerácie i zmenách smeru jazdy.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP44 Elite 3

Novinka pre letnú sezónu 2009 v seg letných vysoko-výkonových HIGH PERFORMANCE pneumatík pre automobily strednej a vyššej strednej Triedy automobilov. Asymetrický dezén MP 44 Elite 3 v porovnaní s predchodcu MP 42 Elite 2 A MP 43 Aquilla Evo má posilnené vlastnosti v oblasti ovládateľnosti, bezpečnosti jazdy na mokrom a suchom povrchu, komfortu a životnosti.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP46 Hectorra 2

Dezén MP 46 HECTORRA 2 je určený pre prevádzku vozidiel vyššej a luxusnej triedy s najvyššími výkonmi počas letného obdobia. Jeho určenie pre jazdu vysokovýkonných automobilov pri veľkých rýchlostiach je zabezpečené vynikajúcimi brzdnými vlastnosťami a spoľahlivou ovládateľnosťou na mokrom aj suchom povrchu ako aj vysokou odolnosťou voči vzniku aquaplaningu.

Viac informácií vrátane dostupných rozmerov najdete tu

Matador MP47 Hectorra 3

Informácie budú priebežne doplnené

Prihlásenie

Užívateľské meno

Heslo
Prihlásenie nie je povinné.
Prihlásený (registrovaný) užívateľ nemusí vyplňovať údaje o svojej osobe alebo firme pri budúcom nákupe. Vlastná registrácia sa vykonáva pri vyplňovaní objednávky.

Naši zákazníci

Reakcie našich zákazníkov
Reakcie našich zákazníkov

Platba kartou

Je možné platiť týmito kartami.
VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO