Ponuka spolupráce pre veľkoodberateľov

Ponuka spolupráce pre veľkoodberateľov

Ako sa stať veľkoobchodným odberateľom

   Firma AZ Pneu ponúka obchodnú spoluprácu pre veľkoobchodníkov podnikajúcich v obore príbuznom auto/moto/pneu tématike. Hľadáme majiteľov autodielní, autobazárov, predajcov príslušenstva pre automobily a motocykle, autodopravcov a ďalšie. Ponúkame možnosť pravidelného odberu pneumatík, plechových diskov, alu diskov a príslušenstva za zvýhodnené ceny.

Co je pro to potřeba udělat

1. Urobte si prvú objednávku za bežnú predajnú cenu

2. Zašlite kópiu Vášho živnostenského listu s žiadosťou o pridelenie veľkoobchodného prístupu.

3. Pokiaľ bude vaša žiadosť posúdená kladne, pridelíme vašej registrácii právo zobrazovať v našom e-shope zvýhodnené ceny produktov. Pri budúcom nákupe sa jednoducho prihlásite a nakupujete rovnakým spôsobom ako bežný zákazník avšak za zvýhodnenú cenu.

   Naša VOC navyše ponúka možnosť vložiť Váš vlastný rabat, na základe ktorého sa zobrazí vypočítaná cena pre vašich zákazníkov. Je to naozaj jednoduché.

SLUŽBY PRE VÁS

Informácie o pneu Konfigurátory Vlastný pneuservis Technické rady

AKTUÁLNE

  • 17.10.2011

    Naša veľká súťaž o ceny je ukončená. Pre výsledky kliknite tu.

  • 23.5.2011

    Viete, aký dôležitý je pravidelný servis vašej klimatizácie? Tento servis vám ponúkame aj my! Prečítajte si náš článok a dozviete sa viac.

  • 23.5.2011

    Trhliny a praskliny na vašom čelnom skle niesú už taký problém ako sa môže na prvý pohľad zdať. Ponúkame vám opravu čelného skla jedinečnou technológiou. Viac si prečítajte v našom článku.

  • 7.12.2010

    Sme držitelia certifikátu bezpečného nákupu SAEC, na ktorý sa môžete pozrieť tu

Certifikáty


Certifikát bezpečného nákupu
Certifikát na stiahnutie tu

Vyskúšajte


Podsvietené radiace páky