Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame

Goodyear Vector 4Seasons

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
195
Profil
65
Priemer
R16
104/102T
C

Výnimočne výkonná pneumatika Goodyear Vector 4Seasons poskytuje výborný záber, lepšiu kontrolu na mokrej i suchej vozovke za všetkých jazdných podmienok, a šetrnosť k životnému prostrediu. Špecializované bloky dezénu SmartTRED sa...
Viac informácií

Celoročné -36%
Vector 4Seasons

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -36%

Výnimočne výkonná pneumatika Goodyear Vector 4Seasons poskytuje výborný záber, lepšiu kontrolu na mokrej i suchej vozovke za všetkých jazdných podmienok, a šetrnosť k životnému prostrediu. Špecializované bloky dezénu SmartTRED sa prispôsobujú jazdným podmienkam. Vďaka 3D lamelám ponúka pneumatika Vector 4Seasons lepší záber na snehu a ľade než konkurencia a vďaka zmesi pre každé počasie a ploššímu profilu, ktorý roznáša tlak rovnomerne, má pneumatika Vector 4Seasons tiež dlhšiu kilometrovú životnosť. Ovládateľnosť za sucha je spoľahlivá, tuhé bloky behúňa dodávajú lepšiu stabilitu pri riadení i zatáčaní.

Goodyear je najväčším výrobcom pneumatík na svete, má zastúpenie na šiestich kontinentoch. Okrem pneumatík značky Goodyear vyrába aj niekoľko ďalších renomovaných značiek, vrátane pneumatík Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letné, zimné i celoročné osobné a úžitkové pneumatiky zn. GOODYEAR sú nielen inovatívne, ale aj skvele hodnotené odborníkmi. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru