Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Bridgestone T 005

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
165
Profil
70
Priemer
R14
81T

Pneumatika Bridgestone Turanza T005 je výkonná letná pneumatika, ktorá je nástupcom Bridgestone Turanza T001 a je vhodná pre osobné vozidlá strednej triedy a hornej strednej triedy. Bridgestone Turanza T005 poskytuje...
Viac informácií

Letné -43%
T 005

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -43%

Pneumatika Bridgestone Turanza T005 je výkonná letná pneumatika, ktorá je nástupcom Bridgestone Turanza T001 a je vhodná pre osobné vozidlá strednej triedy a hornej strednej triedy. Bridgestone Turanza T005 poskytuje vynikajúci výkon na suchých a mokrých cestách a tiež úsporu paliva, čo z neho robí perfektnú letnú pneumatiku. V porovnaní s Turanza T001 ponúka Bridgestone Turanza T005 oveľa lepšiu trakciu na suchých a mokrých cestách a tiež má nižší valivý odpor.

Letné pneumatiky Bridgestone sú známe pre rôzne inovácie, ktoré boli v nich zapracované. Tieto inovácie spoločne zaisťujú vynikajúce jazdné vlastnosti a vlastnosti Bridgestone Turanza T005: - Vynikajúca odolnosť proti opotrebeniu - Vynikajúca priľnavosť na suchých cestách a mokrých cestách - Vynikajúci brzdný výkon - Kratšia brzdná dráha na mokrých cestách - Zlepšený prietok vody.

Centrálne drážky účinne vypúšťajú vodu, aby sa zabránilo aquaplaningu. Zabezpečenie kontroly nad vozidlom na mokrom povrchu vozovky je teraz podporované špeciálne navrhnutými zárezy na bočných stenách vozidla Turanza T005. Jedinečná pevná oceľová polyesterová výstuž zaručuje vyššiu ovládateľnosť a nižší valivý odpor, a tým znižuje emisie CO2 a spotrebu paliva. Ak hľadáte letnú pneumatiku s vysokým výkonom, ktorá má nízku hlučnosť a vyzerá dobre na oceľovom ráfiku alebo hliníkovom ráfiku, nemusíte hľadať ďalej. Vďaka vynikajúcemu výkonu letné pneumatiky je priamym konkurentom Michelin Primacy 4 a Hankook Ventus Prime 3 (K125).

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru