Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Bridgestone R660

Rozmery
Šírka
185
Profil
80
Priemer
R14
102R
C

Ziskovosť vášho podnikania zvýši mimoriadne odolná zmes novej generácie, ktorá predlžuje kilometrový nájazd. Vďaka vylepšenému tvaru dezénu je zaistená spoľahlivá a istá ovládateľnosť pneumatiky Bridgestone R660 v širokom rozsahu podmienok....
Viac informácií

Letné
R660

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Ziskovosť vášho podnikania zvýši mimoriadne odolná zmes novej generácie, ktorá predlžuje kilometrový nájazd. Vďaka vylepšenému tvaru dezénu je zaistená spoľahlivá a istá ovládateľnosť pneumatiky Bridgestone R660 v širokom rozsahu podmienok. Rebrový dezén odvádza vodu rýchlo z kontaktnej plochy pneumatík Bridgestone R660 a zaručuje krátku brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Pre bezpečný, spoľahlivý a nákladovo efektívnu prevádzku je pneumatika Bridgestone R660 jedinou voľbou. Rebrový dezén pneumatiky Bridgestone R660 odvádza vodu rýchlo z kontaktnej plochy a zaručuje krátku brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Letné pneumatiku Bridgestone Duravis R660 využijú vodiči dodávok a ľahkých nákladných vozov. Usporiadanie dezénových blokov pomocou technológie Super-S znižuje valivý odpor. Pneumatika Bridgestone Duravis R660, hospodárnosť, ovládateľnosť na mokre, odolnosť. Pneumatika Duravis R660 bola vyvinutá pre maximálnu výdrž a odolnosť voči opotrebovaniu. Vďaka vylepšenému tvaru dezénu je zaistená spoľahlivá a istá ovládateľnosť v širokom rozsahu podmienok. Vynikajúca životnosť zaisťuje nízke prevádzkové náklady, čo ešte zvyšuje vašu ziskovosť. Vysoké ceny palív znamenajú, že aj malé zníženie ich spotreby môže v celkovom výsledku priniesť veľkú úsporu. Pneumatika Duravis R660 pre dodávkové vozidlá - bezpečný, spoľahlivý a nákladovo efektívnu prevádzku je Duravis jedinou voľbou.

Mohutné bloky zvyšujú tuhosť pneumatiky. Vysoké ceny palív znamenajú, že aj malé zníženie ich spotreby môže v celkovom výsledku priniesť veľkú úsporu, pneumatika Bridgestone R660 zaisťuje vďaka Super-S kostre zníženú spotrebu paliva. Rebrovité drážky veľmi rýchlo odvádza vodu zo stredu, čím bráni aquaplaningu a zlepšujú handling. Duravis R660 zaisťuje vďaka Super-S kostre zníženú spotrebu paliva. Pneumatika Bridgestone R660 je konštruovaná tak, aby splnila náročné požiadavky, ktoré sú kladené na pneumatiky pre ľahké nákladné automobily a dodávky. O zvýšenie bezpečnosti sa starajú bohato dimenzované drážky pneumatiky Bridgestone R660, ktoré obmedzujú riziko aquaplaningu pri jazde za zhoršených poveternostných podmienok, rovnako ako optimalizovaná směspro lepšiu priľnavosť. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: lepšiu bezpečnosť na vozovke, lepšiu priľnavosť. Výrazné a pevné bočnice pneumatík Bridgestone R660 chráni behúň pred poškodením a zaisťujú perfektnú stabilitu na každom povrchu. Nižšia spotreba paliva.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru