Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Extra cena

Metzeler ME 880 Marathon

Rozmery
Šírka
150
Profil
80
Priemer
-17
72H
TL,F
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje veľmi vyrovnaný výkon vďaka rovnomernému zakrivenie na celom dezénu. Vysoký obsah siliky v zmesi Vám zabezpečí optimálne držanie na vozovke. Vďaka dlho a starostlivo...
Viac informácií

-46%
ME 880 Marathon
-46%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Metzeler Lasertec                                        

Pneumatika Metzeler ME 880 Marathon poskytuje veľmi vyrovnaný výkon vďaka rovnomernému zakrivenie na celom dezénu. Vysoký obsah siliky v zmesi Vám zabezpečí optimálne držanie na vozovke. Vďaka dlho a starostlivo vyvíjané konštrukciu kostry s použ ME 880 je nástupcom osvedčenej a obľúbenej série pneu ME88 pre choppery, ktorý svojho predchodcu vysoko prevyšuje vo všetkých mysliteľných aspektoch.

ME 880 je nástupcom osvedčenej a obľúbenej série pneu ME88 pre choppery, ktorý svojho predchodcu vysoko prevyšuje vo všetkých mysliteľných aspektoch. Počas krátkej doby táto rada pokryla väčšinu vyrábaných rozmerov a v súčasnej dobe poskytuje nejucelenějšínabídku pre tieto motocykle. Pre rýchlo vznikajúce segment motocyklov s šírkou pneumatiky väčšou ako 200mm dal Metzeler svetu k dispozícii rad ME 880 Marathon XXL kde vyššie uvedené systémy doplnil o patentovanú technológiu 0 ° Steel Radial, ktorá je k dispozícii do rozmeru 300 / 35VR18. Znateľne vyšší kilometrový výkon je tou najmenšou zmenou. Vďaka dlho a starostlivo vyvíjané konštrukciu kostry s použitím unikátnych patentovaných systémov MAW, MBS a SRC spolu s novou zmesou a jednoduchým, ale geniálne navrženýmvzorkem sa táto pneu zakrátko stala tou najobľúbenejšou pre choppery a cruisery.

Znateľne vyšší kilometrový výkon je tou najmenšou zmenou. Rovnomerné opotrebenie zaručuje veľmi dlhú životnosť s perfektnými jazdnými vlastnosťami. METZELER ME 880 MARATHON je veľmi moderný pneumatika pre ťažké cestovné motocykle a cruisery využívajúce high-tech konštrukciu a moderný dizajn. Spoľahlivo tiež prenáša brzdnú silu a je veľmi citlivá na riadenie. Mäkká zmes napomáha využiť maximálneho krútiaceho momentu motocykla s maximálnou kontrolou. Dezén v tvare šípu skvele odvádza vodu a pevné stredné rebro spoľahlivo prenáša silu motocykla.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru