Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross
  • Extra cena

Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32

Rozmery
Šírka
90
Profil
100
Priemer
-21
57M
TT,F
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 Jaoui efektívne vo všetkých podmienkach použitia: súťaž, tréning alebo len pre zábavu! Vynikajúca trakcia pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 na všetkých...
Viac informácií

-46%
Scorpion MX Mid Hard 32
-46%

Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 Jaoui efektívne vo všetkých podmienkach použitia: súťaž, tréning alebo len pre zábavu! Vynikajúca trakcia pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 na všetkých plochách zaisťuje maximálny prenos sily na zem. Rozdielna tuhosť špuntov na prednom kolese zabezpečuje výnimočnú prispôsobivosť plášťa v teréne. Voľba víťazov. Pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 je pneumatika určená do terénu. Obsah polyesteru znižuje jej hmotnosť bez ujmy na iných vlastnostiach, stabilite alebo správania v zákrutách, a prispieva k odolnosti voči prehrievaniu. Vzorka dezénu pneumatiky Pirelli Scorpion MX Mid Hard 32 a zmes boli vyvinuté s prínosom najprestížnejších hráčov v súťažiach MX. Rozloženie bloku v tvare písmena V pre optimalizáciu stability pri brzdení a zrýchlenie. Je určený špeciálne pre mäkký povrch, AKO JE BLATO ALEBO PÍSEK, A OSTATNÉ - AKO JE TRÁVA ALEBO KOMPAKTNÉ A SUCHÁ PÔDA. Spoľahlivosť výkonu aj v extrémnych pretekárskych podmienkach. K dispozícii je v štandardných, minicrossových veľkostiach a špeciálnej verzii Mud. Kontrola preklzávaniu vďaka extrémnej priľnavosti a riaditeľnosti. Redukovaná hmotnosť umožňuje lepšiu ovládateľnosť motocykla pri skokoch.

Pirelli je piatym svetovým najväčším výrobcom pneumatík. Pirelli vyrába pneu, ktoré sú určené pre rôzne typy automobilov: ľahké nákladné vozidlá, motocykle, kamióny, autobusy, poľnohospodárske a stavebné stroje. Sústreďuje sa tiež na výrobu pneu pre luxusné automobily, pri ktorých je potrebný vysoký výkon a kvalita. Taliansky výrobca pneumatík Pirelli dbá aj na najmenšie detaily. Užite si aj vy jazdu s elegantnými pneu Pirelli - a to či už šoférujete auto, alebo motorku. Jeden z najväčších výrobcov pneumatík bol založený roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roku 1974 vynašlo Pirelli "širokú radiálna pneumatiku" pre potreby firmy Lancia pre efektívne prenesenie krútiaceho momentu jej rally špeciálu Stratos na závodné povrch a zaviedla tak standart široké konštrukcie obutie pre pretekárske vozidlá všeobecne.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru