Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

BKT AT-109, BKT Sports

Rozmery
Šírka
20
Profil
7
Priemer
-8
28F
TL, 2PR

Prehĺbené výstupky zlepšujú trakciu pneumatiky BKT AT-109 BKT Sports a zaistí viac záberových hrán. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports sa vyznačuje terénnym dezénom, ktorý siaha až k bočnej stene. Pneumatika...
Viac informácií

AT-109, BKT Sports

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Prehĺbené výstupky zlepšujú trakciu pneumatiky BKT AT-109 BKT Sports a zaistí viac záberových hrán. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports sa vyznačuje terénnym dezénom, ktorý siaha až k bočnej stene. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports má zvýšenú odolnosť proti prepichnutiu a veľké opotrebenie, pretože je vyrobený zo zmesi prírodného kaučuku. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je vynikajúci všestranná pneumatika s osvedčeným dezénom, vzájomne prepojené prvky poskytujú skvelú rovnováhu medzi trakciou a priľnavosťou pri kombinácii stability v zákrutách. Prírodné zloženie zmesi pneumatík BKT AT-109 BKT Sports je veľmi odolné voči prerazeniu a predlžuje tak životnosť dezénu tak i celej pneumatiky. Prírodné zloženie zmesi pneumatík BKT AT-109 BKT Sports je veľmi odolné voči prerazeniu a predlžuje tak životnosť dezénu. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je skvelá nízkonákladová pneumatika pre štvorkolky, ktorá bola navrhnutá tak, aby poskytovala vynikajúcu trakciu na voľnom povrchu. Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je terénna pneumatika pre štvorkolky a ATV, ktorých odľahčený dvojvrstvový plášť s guľatým profilom skvele funguje na akomkoľvek povrchu (od mäkkého, bahnitého terénu až po kamenistej povrchy). Pneumatika BKT AT-109 BKT Sports je obľúbená pre jej skvelý výkon pri zachovaní nižšieho rozpočtu. Odľahčený dvojvrstvový plášť s guľatým profilom skvele funguje na akomkoľvek povrchu (od mäkkého, bahnitého terénu až po kamenistej povrchy).

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5% našich ročných obratov. Rozsiahla rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutá tak, aby odolávala aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyššia rada radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutá za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápača, grejdre, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššiu pneumatiky pre stohovače s dosahy a nosiča stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénne, tak i cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základný kompetencií Divízia výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodná pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá .. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní činí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššiu pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rada pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliach. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženie, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru