Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Záběrová (poháněná)
  • Prémiová kvalita

Hankook DW06

Rozmery
Šírka
315
Profil
70
Priemer
R22.5
154L
M+S 3PMSF

Nákladné pneumatika Hankook DW06 je určená pre hnaciu nápravu, pneu s vynikajúcim priľnutím na vozovku. Pneumatiky Hankook DW06 vhodné pre nákladné automobily. Priehlbiny na behúni pneumatiky Hankook DW06 zaručujú vynikajúcu...
Viac informácií

-43%
DW06

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-43%

Nákladné pneumatika Hankook DW06 je určená pre hnaciu nápravu, pneu s vynikajúcim priľnutím na vozovku. Pneumatiky Hankook DW06 vhodné pre nákladné automobily. Priehlbiny na behúni pneumatiky Hankook DW06 zaručujú vynikajúcu priľnutie na snehu. Zimná pneumatika Hankook DW06 pre hnaciu nápravu s vynikajúcim záberom. Pneumatika Hankook DW06 zaručuje optimálnu vyváženosť medzi priľnavosťou za mokra a spotrebou paliva. Jamky v behúni pneumatiky takisto zaistí skvelú priľnavosť na snehu. Veľmi hlboké drážky umožňujú zachovať výkon brzdenia v neskoršej fáze opotrebenia. Pneumatika Hankook DW06 je jedna z najlepších možností pre zimné jazdu .. Vďaka hlbokým lamelám je udržiavaný brzdný výkon pneumatiky aj v neskoršej fáze opotrebenia. Pneumatika Hankook DW06 má vďaka širšiemu behúňa, hlbším drážkam a väčšiu veľkosť blokov zaistený dlhší kilometrový priebeh.

Hankook Tire je jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich výrobcov pneumatík pre osobné automobily, ľahké nákladné vozidlá, 4x4 a SUV, nákladné automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíja špičkové technológie pre zvýšenie zákazníckej spokojnosti. Hankook dodáva pneumatiky do 185 krajín a je celosvetovo na siedmom mieste v predaji. Spoločnosť má viac ako 14 000 zamestnancov v štyroch regionálnych centrálach, viac ako dvadsiatich zahraničných pobočkách, piatich vývojových centrách a má 70% príjmov prostredníctvom zahraničných trhov. Vďaka technológii KONTROL vychádzajú z výroby pneumatiky, ktoré vykazujú priaznivé vlastnosti v tých štyroch oblastiach, ktoré zákazníci považujú za kľúčové pri výbere vhodných pneumatík, a to: výkon, bezpečnosť, pohodlie a vplyv na životné prostredie. Výrobca pneumatík Hankook je už dlhú dobu aktívne na poli športu. Teraz sa rozhodol sponzorovať Real Madrid CF. Hankook roztáča koleso svojich športových aktivít ešte viac a teraz podpísal zmluvu s globálnou účinnosťou s futbalovým klubom Real Madrid CF. Zmluva je platná od júna 2016 a je uzatvorená na tri nadchádzajúce herné obdobie.

EÚ štítok

EU
C
D
76 dB

Nové nariadenie EU dáva požiadavky na označovanie pneumatík týkajúcich sa zobrazení informácií o spotrebe paliva (valivý odpor), priľnavosť za mokra a vonkajší hluk z pneumatík. Cieľom je zvýšiť bezpečnosť a účinnosť cestnej dopravy propagovaním palivovo úsporných a bezpečných pneumatík s nízkou hladinou hluku. Obecne platí, že trieda A je najlepšia, trieda G je najhoršia.

SPOTREBA PALIVA SPOJENÁ S VALIVÝM ODPOROM PNEUMATÍK

Valivý odpor je sila pôsobiaca proti smere jazdy pri točení pneumatiky. Vzhľadom k tomu, že pneumatiky prispievajú z 20% k celkovej spotrebe paliva u osobných áut a až 35% u nákladných, je dôležité dosiahnúť nízkych hodnôt valivého oporu.

Rozdiel medzi pneumatikou triedy C a pneumatikou triedy B znamená pre osobné vozidlo znížená alebo zvýšená spotreba paliva medzi 2,5% - 4,5%

BEZPEČNOSŤ SÚVISIACA S PRIĽNAVOSŤOU ZA MOKRA

Priľnavosť za mokra je jedna z najdôležitejších bezpečnostných vlastností pneumatiky. Skvelá priľnavosť za mokra znamená kratšiu brzdnú dráhu pri jazde v daždivom počasí.

Pre pneumatiky osobných vozidiel znamená rozdiel medzi každou triedou navýšenie alebo zníženie brzdnej dráhy o 2,6m pokiaľ brzdíme na mokrej vozovke pri rýchlosti 80km/h.

VONKAJŠÍ HLUK (V DECIBELOCH)

Hluk spôsobený dopravou je dôležitý v otázke ochrany životného prostredia a závisí na niekoľkých faktoroch, akými sú napríklad: intenzita dopravy, typ vozidla, štýl jazdy a vzájomné pôsobenie pneumatiky a vozovky.

Hodnota uvedená na etikete nie je interná hodnota, ktorú vodič bude vnímať pri jazde, ale externá hodnota, ktorá prispieva k akustickému znečisteniu.

  • 1. čierna zvuková vlna – 3 db (A) menej než limit EC Reg 661/2009
  • 2. čierna zvuková vlna - spĺňa EC Reg 661/2009 limit
  • 3. čierna zvuková vlna – spĺňa EC Dir. 2001/43 limit. (najhorší výkon)

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru