Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Mitas CR 01

Rozmery
Šírka
445
Profil
95
Priemer
R25
174F
TL MPT/EM

Pneumatika na poľnohospodárske vozidlá Mitas CR-01. Vysoko produktívny pneumatiky MITAS CR01 špeciálne vyvinuté pre mobilné žeriavy. Celooceľová radiálna pneumatika s nesmerový dezénom Mitas CR-01 redukuje hluk pneumatiky pri presunoch po...
Viac informácií

-38%
CR 01

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-38%

Pneumatika na poľnohospodárske vozidlá Mitas CR-01. Vysoko produktívny pneumatiky MITAS CR01 špeciálne vyvinuté pre mobilné žeriavy. Celooceľová radiálna pneumatika s nesmerový dezénom Mitas CR-01 redukuje hluk pneumatiky pri presunoch po ceste. Zároveň zabezpečuje ekonomiku prevádzky, a to znížením spotreby pohonných hmôt. Vysoký výkon vďaka maximálnej prevádzkovej rýchlosti až 85 km / h. Mitas-Link, unikátny systém prepojenia dezénových blokov zaručuje dlhú životnosť pneu. Najhlbšie dezén vo svojej kategórii. Vysoká odolnosť proti prerazeniu. Nižšia spotreba paliva vďaka celooceľové konštrukciu, ktorá znižuje valivý odpor.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru