Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Mitas EM 80

Rozmery
Šírka
17.5
Profil
-
Priemer
R25
TL 12PR EM

Dezén pneumatiky EM-80 je vhodný aj pre aplikácie v poľnohospodárstve. Mitas EM-80 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Pneumatika je vhodná predovšetkým pre použitie na teleskopických...
Viac informácií

-38%
EM 80

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-38%

Dezén pneumatiky EM-80 je vhodný aj pre aplikácie v poľnohospodárstve. Mitas EM-80 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Pneumatika je vhodná predovšetkým pre použitie na teleskopických manipulátoroch a kolesových nakladačoch. Dezén pneumatiky Mitas EM-80 so zvýšenými záberovými vlastnosťami. EM diagonálny rad - spoľahlivé pneumatiky pre náročné stavebné práce. Upravený dezén má výbornú trakciu a samočistiace vlastnosti. Pneu EM-80 má dezén s výbornými záberovými vlastnosťami a vysoko účinným samočistením. Pneu je odolná proti poškodeniu. Pneumatika Mitas EM-80 vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas EM-80 dobrú stabilitu a tichú prevádzku, a to predovšetkým na hladkých povrchoch, a dobrý záber na nespevnenom teréne. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Dezén pneumatiky Mitas EM-80 je navrhnutý predovšetkým pre veľmi ťažké stavebné stroje a stroje v kombinovanej prevádzke. Pneumatika Mitas EM-80 má veľmi dobré samočistiace vlastnosti. Dezén s vynikajúcou životnosťou a odolnosťou proti prepichnutiu. Záberové diagonálne pneumatiky Mitas EM-80 s minimálnym preklzom kolies, výbornými tlmiacimi a samočistiacimi vlastnosťami.

Pneumatiky vyrábané pod značkou Mitas sú určené na distribúciu do celého sveta ako súčasť originálnej výbavy od výrobcov strojov. Dnes Mitas vlastné tri výrobné závody pneumatík v Slovenskej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. História Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky Mitas. Široká ponuka je doplnená o lietadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas sa vyrába mimocestné motocyklové pneumatiky a od roku 2013 tiež cestné radiálne pneumatiky. Spoločnosť Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobca Necestné (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. Spoločnosť MITAS s ročným obratom 450 mil eur (2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Popri výrobných závodov pneumatík je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastné globálne predajné a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas ponúka ucelený rad radiálnych a diagonálne pneumatík pre traktory a vleky a široký rad priemyselných, viacúčelových pneumatík (MPT) a pneumatík pre stavebnú techniku ​​(OTR). Mitas sa zaoberá výrobou poľnohospodárskych pneumatík (pre traktory a kombajny), osobných industriálnych pneumatík (viacúčelové MPT pneumatiky, radiálne OTR pneu pre stavebné stroje, vysokozdvihom a motocyklových pneumatík.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru