Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné

Nokian HKPL R3 SUV

Rozmery
Šírka
275
Profil
60
Priemer
R20
115R

Aramidom zosilnené bočnice pneumatík pre extrémnu odolnosť. Severská zimná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vyvinutá pre vysokovýkonné športové úžitkové vozidlá, ktorá ponúka pôžitok z jazdy a toľko potrebnú jazdnú...
Viac informácií

Zimné -54%
HKPL R3 SUV

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -54%

Aramidom zosilnené bočnice pneumatík pre extrémnu odolnosť. Severská zimná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vyvinutá pre vysokovýkonné športové úžitkové vozidlá, ktorá ponúka pôžitok z jazdy a toľko potrebnú jazdnú stabilitu. Oficiálne schválené pre použitie v zime oficiálne schválené pre použitie v zime. Bezstarostná jazda v severskej zime. Nehrotovaná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vybavená aramidovými bočnicami, ktoré ju chránia pred průpichy a prierazy a zaručujú tak väcšiu odolnosť a bezstarostnú jazdu. Jedinečná priľnavosť a stabilné ovládateľnosť na ľade a snehu. Severský komfort a stabilita. Maximálny pôžitok z jazdy.

Rôzne lamely sa pružne prispôsobujú všetkým zmenám počasia a zaisťujú tak nepretržitú priľnavosť, riadenie pod kontrolou a tichú jazdu. Výnimočná zimné priľnavosť, pohodlnejšie ovládateľnosť, vynikajúcu priľnavosť na ľade a snehu. Gumový materiál bočníc obsahuje extrémne trvanlivá aramidové strižné vlákna a je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Vďaka aramidovým vláknam je bočnice veľmi pevná a tým lepšie odoláva nárazom a tlaku na okraj ráfika. Vícehranné snehové pazúry umiestnené medzi blokmi gumy na behúňa a ramenách zvyšujú priľnavosť na ľade a snehu, predovšetkým pri brzdení a akcelerácii.

Rovnaký materiál je známy z leteckého a zbrojného priemyslu. Túto pneumatiku odporúčame tiež pre elektrické a hybridné vozidlá!

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru