Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-zimné
    Zosílená

Nokian WR SUV 4

Rozmery
Šírka
275
Profil
60
Priemer
R20
116H

Zimná pneumatika Nokian WR SUV 4 predstavuje bezpečnú a spoľahlivú voľbu pre športové úžitkové vozidlá a crossovery. Robustná a odolná stavba v kombinácii s aramidovými bočnicami zaručuje, že je pneumatika...
Viac informácií

Zimné -52%
WR SUV 4

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -52%

Zimná pneumatika Nokian WR SUV 4 predstavuje bezpečnú a spoľahlivú voľbu pre športové úžitkové vozidlá a crossovery. Robustná a odolná stavba v kombinácii s aramidovými bočnicami zaručuje, že je pneumatika stabilná a odolná voči průpichům a prierazom, ktorým môže byť pri jazde vystavená. Oficiálne schválené pre použitie v zime oficiálne schválené pre použitie v zime. Technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Gumový materiál bočníc obsahuje extrémne trvanlivá aramidové strižné vlákna a je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Prekonajte všetky prekvapenia, ktorá má zima v zálohe. Je vyvinutá špeciálne pre stredoeurópske vodiča SUV vozov tak, aby vďaka vynikajúcej priľnavosti na mokrom povrchu a presné ovládateľnosti zabezpečila najlepšie možné výkony na snehu, snehové brečke a v hustom daždi.

Vďaka aramidovým vláknam je bočnice veľmi pevná a tým lepšie odoláva nárazom a tlaku na okraj ráfika. Najlepší v snehových podmienkach: testy TÜV SÜD. Vynikajúca ovládateľnosť na mokrom povrchu, snehu a snehové brečke, maximálna stabilita a jazdný komfort, extrémnu odolnosť. Rovnaký materiál je známy z leteckého a zbrojného priemyslu. Doteraz nepoznaná odolnosť. Najlepšie možné výkony na snehu, snehové brečke a v hustom daždi vám umožňujú vychutnať si zimné radovánky.

Prísľub spokojnosti Nokian Tyres: Ponúkajú najlepší výkon dokonca aj v najextrémnejších podmienkach. Nová pneumatika Nokian WR SUV 4 bola vyvinutá špeciálne pre stredoeurópske cesty tak, aby ľahko a efektívne zvládala všetky formy chladné zimy. Túto pneumatiku odporúčame tiež pre elektrické a hybridné vozidlá! Prekonajte všetky prekvapenia, ktorá má zima v zálohe. Na žiadosť spoločnosti Nokian Tyres testované od februára do mája 2018 organizáciou TÜV SÜD Product Service GmbH, miesto testovania: Papenburg (D), Wachauring (A), Ivalo (FIN), Garching (D), FAKT Motion (D).

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru