Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Nokian HKPL C3

Rozmery
Šírka
195
Profil
65
Priemer
R16
104/102R
C

Tieto pneumatiky sú novinkou zimnej sezóny 2015/2016 pre ľahké dodávkové a nákladné vozne určené prevažne do podhorských a horských oblastí a vyznačujú sa veľmi bezpečnú jazdou a presným ovládaním aj...
Viac informácií

Zimné -49%
HKPL C3

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -49%

Tieto pneumatiky sú novinkou zimnej sezóny 2015/2016 pre ľahké dodávkové a nákladné vozne určené prevažne do podhorských a horských oblastí a vyznačujú sa veľmi bezpečnú jazdou a presným ovládaním aj pri plnom naložení. Pneumatika Nokian HKPL C3 má vynikajúce jazdné vlastnosti na snehu aj kašovitom snehu a vynikajúce samočistiace schopnosti. Pneu je možno ohrotovat, čo ešte vylepší vlastnosti pneumatík.

Doteraz nepoznaná odolnosť. Aramidom zosilnené bočnice pre extrémnu odolnosť. Bezstarostná jazda v severskej zime, severský komfort a stabilita. Maximálny pôžitok z jazdy. Rovnaký materiál je známy z leteckého a zbrojného priemyslu. Severská zimná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vyvinutá pre vysokovýkonné športové úžitkové vozidlá, ktorá ponúka pôžitok z jazdy a toľko potrebnú jazdnú stabilitu. Oficiálne schválené pre použitie v zime. Nehrotovaná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vybavená aramidovými bočnicami, ktoré ju chránia pred průpichy a prierazy a zaručujú tak väcšiu odolnosť a bezstarostnú jazdu. Vícehranné snehové pazúry umiestnené medzi blokmi gumy na behúňa a ramenách zvyšujú priľnavosť na ľade a snehu, predovšetkým pri brzdení a akcelerácii. Jedinečná priľnavosť a stabilné ovládateľnosť na ľade a snehu. Jedinečná pevnosť, technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Gumový materiál bočníc obsahuje extrémne trvanlivá aramidové strižné vlákna a je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Rôzne lamely sa pružne prispôsobujú všetkým zmenám počasia a zaisťujú tak nepretržitú priľnavosť, riadenie pod kontrolou a tichú jazdu.

Pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV odporúčame tiež pre elektrické a hybridné vozidlá! Technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Vďaka aramidovým vláknam je bočnice veľmi pevná a tým lepšie odoláva nárazom a tlaku na okraj ráfika. Výnimočná zimné priľnavosť, pohodlnejšie ovládateľnosť, vynikajúcu priľnavosť na ľade a snehu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru