Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

Nezáleží, kde idete, motocyklové pneumatiky Dunlop vás tam dovezú. Pneumatiky Dunlop sú navrhnuté tak, aby vám za každých okolností zaistili vysokú stabilitu, výkon a životnosť.

Dunlop je výhradným dodávateľom pneumatík pre preteky tried Moto2 a Moto3 Majstrovstiev sveta cestných motocyklov. Pretekárske motocyklové pneumatiky Dunlop GP Racer D212 preto tiež patria medzi to najlepšie, čo na trhu môžete dostať. Jedinou starosťou, ktorá vám potom zostane, bude cieľová rovinka.

Pre dobrodružné povahy ponúka Dunlop celý rad terénnych, offroadových a motocrossových pneumatík. Nech už sa chystáte brázdiť piesočné duny alebo vyrážate do tvrdého kamenistého terénu, z ponuky Dunlop si vyberiete tie pravé pneumatiky.

Medzi najobľúbenejšie modely motocyklových pneumatík Dunlop, ktoré sú určené pre bežnú cestnú prevádzku, patrí SportMax Qualifier 2 alebo SportMax GPR300. Tieto modely sú ideálne na športovú jazdu v mestskej a prímestskej premávke.

S motocyklovými pneumatikami Dunlop však netrafíte vedľa ani v prípade, keď potrebujete skútrové, enduro  alebo custom motocyklové pneumatiky. Na tohto výrobcu pneumatík, ktorý ako prvý objavil efekt akvaplaningu alebo bezdušové pneumatiky, sa môžete spoľahnúť.

Nahoru