Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

Väčšina zamestnancov spoločnosti Metzeler patrí medzi vášnivých motocyklistov. Preto je tiež mottom tohto nemeckého výrobcu motocyklových pneumatík „najskôr motocyklisti, až potom výrobcovia”. A na jeho pneumatikách to spoznáte. Už pri rozjazde.

Motocyklové pneumatiky Metzeler

Okrem vlastných skúseností s jazdou na motocykli sa zamestnanci firmy Metzeler môžu oprieť tiež o dlhú tradíciu svojej značky. Tá totiž siaha až do roku 1863. Z pôvodne širokého spektra gumových a plastových výrobkov sa Metzeler začal od roku 1892 postupne špecializovať predovšetkým na výrobu pneumatík na automobily a motocykle.

Počas 2. svetovej vojny bola továreň Metzeler kompletne zničená, firme sa ale podarilo vstať z popola a v priebehu prvých povojnových rokov obnovila výrobu. Od roku 1979 sa Metzeler zameriava výhradne na výrobu pneumatík na motocykle prémiovej kvality.

Metzeler si v roku 1986 vzal pod svoje krídla legendárny taliansky koncern Pirelli, takže niet divu, že v súčasnosti nájdeme v ponuke značky Metzeler aj prvotriedne pretekárske pneumatiky. A ak preferujete jazdu po náročnejšom teréne, potom pre vás máme aj širokú ponuku offroadových a motocrossových motocyklových pneumatík od tohto výrobcu. Medzi najobľúbenejšie modely tohto typu dlhodobo patria napríklad pneumatiky Metzeler MC 360 Mid Hard.

Na svoje si ale prídu aj motocyklisti, pre ktorých je denným chlebom dochádzanie do práce alebo jednoducho len radi jazdia v bežnej cestnej premávke. Pre tých Metzeler vyvinul celý rad modelov cestných pneumatík. A pre tých z vás, ktorí jazdia na skútri, máme v ponuke aj obutie pre vaše stroje – napríklad obľúbený model Metzeler ME 7.

Nahoru