Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

Taliansky výrobca pneumatík Pirelli už od roku 1872 vyrába jedny z najlepších pneumatík na svete. Po celú túto dobu tejto značke dôverovali pretekári aj bežní vodiči. Presvedčte sa o kvalitách pneumatík Pirelli na motocykle aj vy!

Motocyklové pneumatiky Pirelli

Pirelli vyvíja špeciálne gumové zmesi prakticky na všetky druhy jazdy a meno tejto talianskej značky sa stalo synonymom vysokého výkonu. Motocyklové pneumatiky Pirelli sú určené pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy.

S cestnými pneumatikami Pirelli sa stanete skutočnými pánmi ciest. A to aj keď jazdíte na ľahšom motocykli s nižšou kubatúrou – potom sú pre vás ideálnou voľbou motocyklové pneumatiky Angel City.

Taliani sú známi svojou vášňou pre všetky druhy motocyklov – vrátane skútrov. Ak teda tiež brázdite mestské ulice na svojej Vespe, potom si vyberte motocyklové pneumatiky Pirelli na skútre. Najobľúbenejším modelom je Pirelli Diablo Scooter, ale prémiovú kvalitu a bezpečnú jazdu vám poskytnú všetky.

Pretekáte so svojou motorkou? Tradícia značky Pirelli je úzko spojená s výrobou a vývojom pretekárskych pneumatík pre špičkových jazdcov. Preto v jej ponuke nájdete špičkové pretekárske pneumatiky, rovnako ako pneumatiky určené pre motocross a offroadové jazdenie.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru