Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Pneumatiky Michelin

Netreba zdôrazňovať, že sa jedná o veleúspešnú francúzsku spoločnosť vyrábajúcu pneumatiky nielen na bežné vozy, ale aj na závodné špeciály. Firma bola založená dvoma bratmi roku 1888. Od tejto chvíle sa začala písať história tohto slávneho výrobcu. Do roku 2005 bola spoločnosť Michelin najväčším výrobcom pneumatík na svete. Do roku 2006 potom dodávala pneumatiky do seriálu formule 1, v ktorom sa stala druhou najúspešnejšiou pneumatikárskou firmou čo do počtu získaných bodov.

Spoločnosť Michelin nie je známa iba vďaka výrobe kvalitných pneumatík, ale takisto aj svojim hodnotením reštaurácií. Každoročne vydávaný Michelinský sprievodca rozdáva hviezdy hodnotiace reštaurácie po celom svete. Nápad sa pôvodne zrodil ako nástroj pre pomoc profesionálnym šoférom – aby vedeli, kde sa môžu na cestách dobre najesť.

Objednajte si aj vy pneumatiky šampiónov ešte dnes. Medzi najobľúbenejšie zimné pneumatiky Michelin patria tie s rozmermi 195/65 R15, pozrite sa na nich do našej ponuky. Informácií o firme Michelin je skutočne mnoho.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru