Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Pneumatiky Barum

Výrobca pneumatík Barum má za sebou bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1932, keď bola spoločnosť založená. Roku 1992 prešla značka Barum pod nemecký koncern Continental. Pneumatikáreň Barum v Otrokoviciach je dokonca jednou z najväčších pneumatikární na svete! Otvorená bola už roku 1972 a v súčasnosti produkuje viac ako 20 miliónov plášťov ročne.

Pneumatiky Barum sa medzi motoristami tešia všeobecne vysokej obľube. Mimo iné Barum takisto sponzoruje najväčší rallye podnik na území Českej republiky – tradičnú Barum rallye, ktorá sa koná v Zlíne.

AZ pneu pre vás pripravilo širokú ponuku letných aj zimných pneumatík Barum za skvelé ceny. Prezrite si tie najpredávanejšie pneu Barum obľúbených rozmerov 195/65 R15.

V našej ponuke ale samozrejme nájdete nielen pneumatiky Barum pre osobné vozy. U AZ pneu si na svoje prídu aj majitelia SUV alebo úžitkových vozov. Tuzemský výrobca sa medzi nimi teší značnej obľube, predovšetkým vďaka výhodnému pomeru ceny a výkonu. Ktoré modely pneu sú medzi šoférmi SUV najobľúbenejšie? Pozrite sa na najpredávanejšie pneumatiky pre SUV.

Pre svoju dodávku alebo nákladné vozidlo zvoľte sadu pneumatík z rady Barum Vanis. Kvalitné pneu tejto značky oceňuje už niekoľká generácia českých nákladných šoférov. Dôvodom je okrem dlhej životnosti a nízkej hlučnosti aj výborný záber. Kvalita, bezpečnosť a spoľahlivosť pneu v tomto prípade s cenou nijak neklesá. S kľudným svedomím teda môžete vyberať aj z najlacnejších pneumatík pre úžitkové vozidlá.

Pre prezutie dodávky na zimnú sezónu sú potom najlepším riešením pneu z rady Barum SnoVanis. Tie vám poskytnú maximálnu bezpečnosť pri jazde v zatáčkach a na mokrom povrchu a navyše znížia vaše náklady vďaka menšej spotrebe paliva.

Tradičný český výrobca si aj cez často pohnuté dejinné okolnosti úspešne preklestil cestu od svojho založenia za prvej republiky až do dnešných dní. Kvalita jeho výrobkov mu pomohla prežiť ako reálny socialismus, tak nasledujúcu ekonomickú transformáciu. Takže sa dá predpokladať, že na gumách Barum budú brázdiť tuzemské cesty aj naše vnúčatá.

O obľúbenosti aj kvalite pneumatík Barum vypovedá aj víťazstvo ceny Produkt roku 2016 na serveri Heureka.cz v kategórii zimných pneumatík. Súčasne sa firma Barum stala so svojimi 4 800 zamestnancami v otrokovickom závode najväčším zamestnávateľom v Zlínskom kraji. Jej ročná produkcia presahuje 21 miliónov osobných pneumatík.

Pneumatiky Barum sa vyznačujú svojou prijateľnou cenou a dlhou výdržou. Rokmi preverený český výrobca je skrátka sádzkou na istotu. Veď aj samotný slogan firmy znie „rozumná voľba“.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru