Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Hankook

Prvé pneumatiky Hankook uzreli svetlo sveta roku 1941 v Južnej Kórei, konkrétne v meste Soul. V súčasnej dobe je táto spoločnosť siedmou najväčšou firmou vyrábajúcou pneumatiky; roku 1979 dokonca postavila v tej dobe najväčšiu výrobnú továreň na svete. V priebehu rokov si spoločnosť získala zákazníkov predovšetkým vďaka dlhej výdrži svojich produktov.

Pneumatiky Hankook nie sú neznámym pojmom ani pre fanúšikov motošportu. Pre nemecký šampionát cestovných vozov DTM dodáva značka svoje výrobky už niekoľko rokov. Svoju výdrž preukazujú pneumatiky aj vo vytrvalostných závodoch vozov špecifikácie Le Mans a kvalitu demonštrujú aj v závodoch formuly 3.

Ponúkame vám pneumatiky Hankook za najlepšie ceny! Modely skladom navyše expedujeme do 24 hodín.

Na český trh dodáva korejský výrobca pneumatiky pre rôzne typy automobilov – včetne pneu pre SUV alebo nákladné vozidlá. Medzi najobľúbenejšie úžitkové pneu značky Hankook patrí model RA18 Vantra LT, ktorý sa vyznačuje predovšetkým výbornou ovládateľnosťou na suchej aj mokrej vozovke a pohodlnou kontrolou vozidla aj pri väčšom zaťažení.

Pre šoférov osobných automobilov ponúka Hankook nepreberné množstvo typov letných, zimných aj celoročných pneu vyššej strednej triedy. Obľúbenými letnými pneumatikami sú napríklad Hankook K 715 Optimo alebo Hankook K 125 Ventus Prime 3. Dôvodom je tichá a „mäkká“ jazda pri zachovaní pomerne nízkej nákupnej ceny.

Na zimu väčšina šoférov prezúva na pneumatiky Hankook W452 Winter i*cept RS2. Ponúkajú vlastnosti, ktoré sú u zimných pneu nezbytné: sú spoľahlivé, bezpečné a chovajú sa predvídateľne. Medzi ich ďalšie prednosti patrí efektívna ochrana voči aquaplaningu, krátka brzdná dráha na zasneženej či mokrej vozovke a výhodná cena.

Značka Hankook si zakladá na tzv. driving emotion, alebo pocite z jazdy. Cieľom firmy je predovšetkým to, aby si šofér jazdu užil a aby sa pneumatiky dokázali prispôsobiť jeho osobnosti a štýlu šoférovania.

Súčasťou stratégie firmy je okrem neustáleho inovovania a dosahovania čo najlepších jazdných vlastností pneumatík aj snaha o odpovedný prístup k podnikaniu. Spoločnosť sa preto snaží minimalizovať negatívne dopady výroby na životné prostredie a budovať udržiteľnú budúcnosť.

Dôležitou časťou firemnej image je aj to, aké aktivity spoločnosť vyvíja mimo priamu oblasť svojho podnikania. Hankook sa zameriava predovšetkým na podporu športových klubov – od roku 2016 sponzoruje slávny futbalový klub Real Madrid a dlhodobo prispieva aj nemeckej Borussii Dortmund. Patrí aj medzi sponzorov ligy UEFA alebo ruskej hokejovej ligy KHL.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru