Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Kórejský výrobca pneumatík Nexen využíva najmodernejšie technológie a spolupracuje s väčšinou popredných automobiliek. Výsledkom sú pneumatiky, ktoré poskytujú komfortný pocit z jazdy aj veľkú bezpečnosť.

Nexen – pneumatiky budúcnosti

Kórejská značka pneumatík Nexen má o svojej filozofii jasno – je ňou trvalá orientácia na budúcnosť. S tým korešponduje ako jej slogan “Driving Tomorrow”, tak samotný názov značky Nexen vytvorený spojením anglických slov “next” (ďalší) a “century” (storočie).

V ponuke pneumatík Nexen tak nájdete modely pneumatík na SUV, osobné automobily aj ľahké úžitkové vozidlá, ktoré sa všetky kvalitou pohybujú prinajmenšom vo vyššej strednej triede.

Z letných pneumatík na osobné vozidlá od značky Nexen je medzi našimi zákazníkmi dlhodobo obľúbený predovšetkým model Nexen N*blue HD Plus. Tieto letné pneumatiky vás potešia nielen veľmi príjemnou cenou, ale tiež tichou jazdou.

V kategórii zimných pneumatík potom u vodičov jednoznačne víťazí model Nexen Winguard Snow G2. Vodiči si cenia, podobne ako na letných pneumatikách tohto výrobcu, predovšetkým veľmi tichý pohyb po vozovke. Okrem toho oceňujú tiež precíznu vzorku týchto pneumatík, ktorá veľmi dobre “sedí” na vozovke.

Zaujímavosťou je, že blízko českého Žatca bude čoskoro otvorená prvá továreň Nexen Tire mimo Ázie. Vďaka tomuto prvenstvu tak tieto špičkové pneumatiky budeme mať takpovediac z prvej ruky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru