Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Pneumatiky Sava pochádzajú z malého Slovinska, jazdia s nimi ale vodiči po celej Európe. Heslo tejto značky napokon znie “kvalitné európske pneumatiky”. Obľúbené sú nielen pre svoju výhodnú cenu.

Sava – osvedčené európske pneumatiky

Všetky modely pneumatík Sava sa dôkladne testujú na základe niekoľkých desiatok kritérií. Vďaka tomu máte úplnú istotu, že vám budú slúžiť maximálne spoľahlivo. Nie je preto náhodou, že patria medzi špičku v rámci ekonomickej triedy pneumatík.

Najobľúbenejšími letnými pneumatikami značky Sava je iste model Perfecta. Vodiči oceňujú predovšetkým jeho veľmi výhodný pomer cena/výkon.

Slovinský výrobca vyrába tiež zimné a celoročné pneumatiky. Medzi zimnými pneumatikami potom jednoznačne kraľujú pneumatiky Sava Eskimo S3+. Je to vďaka ich veľkej spoľahlivosti aj pri zhoršených poveternostných podmienkach.

Z ponuky značky Sava si ale vyberiete aj v prípade, že hľadáte pneumatiky na svoje SUV alebo úžitkové vozidlo. Pneumatiky Sava sú ekonomickým variantom, ktorý ale spĺňa prísne kritériá kvality. Vďaka tomu sa na ne môžete spoľahnúť.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru