Potrebujete poradiť?
Telefón +421 02 6820 6080

Upresniť parametre

Tradícia rakúskej značky pneumatík Semperit siaha až do roku 1850, keď bola založená prvá gumáreň na európskom kontinente. “Semper it” znamená po latinsky “stále ide”. Odôvodnenosť vybraného názvu môžu potvrdiť generácie vodičov, ktoré pneumatiky Semperit obuli v priebehu posledných 100 rokov.

Semperit – pneumatiky s alpskou tradíciou

Semperit o sebe hovorí ako o “tradičnej značke s budúcnosťou”. A má pre to dôvod. Napríklad prvé zimné pneumatiky Semperit uzreli svetlo sveta už v roku 1936 a od tej doby sú neustále inovované. Vo firme založenej na úpätí Álp je pozornosť venovaná zimným pneumatikám pochopiteľná. Momentálne je medzi vodičmi najobľúbenejší model zimných pneumatík Semperit Master-Grip 2.

Na letné obdobie si potom naši zákazníci najčastejšie vyberajú model Semperit Comfort Life 2, ktorý preukázal svoje kvality nielen v bežnej prevádzke, ale tiež v testoch ADAC 2018. V nich sa tento model pneumatík umiestnil na výbornom druhom mieste medzi 14 testovanými pneumatikami.

Okrem pneumatík na bežné osobné vozidlá ale Semperit ponúka tiež obutie na vozidlá SUV, a to ako v zimnej, tak v letnej verzii. V každom prípade sa na pneumatiky Semperit môžete spoľahnúť – boli vyvinuté na základe skúseností s nevyspytateľným alpským počasím.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru