Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Často kladené otázky

Kedy bude zasielka doručená ?

Pokiaľ je tovar dostupný na centrálnom sklade alebo na našej pobočke, bude tovar odoslaný medzi 7-15 hodinou a k zákaznikovy bude doručený následujúci deň. Ak bude objednávka prijatá po 16 hodine, tak tovar ktorý je skladom bude odoslaný až v následujúci deň. Ak bude tovar dostupný na našom vzdialenom sklade, bude doručený do 2-5 dní. Pokial tovar nieje momentálne dostupný na žiadnom z naších skladov a dá sa objednať, bude zákaznikovy doručený maximálne do 7 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky.

Volá vodič prepravnej služby vopred ?

Áno. Každý vodič nášho prepravcu ma na doručovanej zasielke telefónne číslo zákaznika a před doručením zásielky by mu mal zavolať. V prípade omeškania dodávky je zákaznik rovnako informovaný telefonicky našímy operatórmi.

Aká je dostupnosť pneumatík ?

Stavy naších skladov su aktualizované niekoľkokrát denne. Využívame nielen kapacit nášho centrálneho skladu, skladu na naších pobočkach, ale aj výhradnych online skladov a dostupností výrobcov. Vďaka tomu je množstvo dostupného tovaru naozaj obrovské. Online dostupnosť tovaru si overte priamo v našom e-shope.

Sú uvedené ceny vrátane DPH ?

Áno, všetky ceny uvedené v našém e-shope su vrátane DPH.

Koľko stoji dopravné ?

Cena dopravného je variabilná. Závisí na množstve a druhu tovaru, ktoré je vložené v košíku. Pokiaľ sa chcete o výpočte dopravného dozvedieť viac, pozrite sa do našich obchodných podmienok do odstavca “Dodávka”.

Nahoru