Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

AZ Pneu odporúča

Novinky pre motoristov

Prečo AZ Pneu

Moto-pneumatiky

Sme veľmi radi že svoje pneumatiky vyberáte práve u nás. Dobre robíte! Nájdete u nás rozsiahly výber kvalitných moto-pneumatík ktoré pravideľne bodujú v náročných testoch.

To správne pneu pre svoj stroj si u nás ľahko vyberiete pomocou prehľadného konfigurátora. Najprv zadajte hodnoty, ako je šírka, profil a priemer pneumatiky. Voľba týchto parametrov je kľúčová pre správne fungovanie pneumatiky vzhľadom k typu motorky, preferovanému povrchu a stylu jazdy.

Ďalej môžete pneumatiky vyberať podľa výrobcu, presného názvu a podľa typu vášho motocyklu. Závodná motorka si žiada iný prístup než terénny motocykel či moped do mesta.

Vyfiltrovať si môžete aj pneumatiky, na ktoré sa vzťahuje výhodná cenová akcia, bezproblémovo tak u AZ Pneu nakúpite za tie najlepšie ceny!

V prípade, že si nie ste istí niektorou z hodnôt, ozvite sa nám, radi vám poradíme. Užitočné rady a tipy nájdete aj v našom sprievodcovi pre motoristov.

PNEUMATIKY OD A DO Z

AZ sklad

O pneumatikách vieme všetko. A nielen o nich. Obujete u nás svoje osobné, off-road, úžitkové vozidlo aj motocykel. Vyberať môžete z viac ako 30 renomovaných značiek.

Nájdete u nás tiež hliníkové disky či plechové disky od 25 rôznych výrobcov. Radi vám vaše pneumatiky, disky pomôžeme vybrať a skompletizujeme ich.

Samozrejmosťou je praktické príslušenstvo, ako sú snehové reťaze, puklice, duše, servisné sady či autodoplnky.

Podelíme sa s vami o cenné rady, novinky a testy produktov v slovenčine. Sledujte náš web a neprídete o výhodnej cenové akcie, zľavy a súťaže.

Pri každom produkte nájdete informáciu o jeho aktuálnej dostupnosti.

A čo by sme to boli za obchod s pneumatikami, keby sme nemali vlastný pneuservis? Prezujeme vaše vozidlo aj motocykel s rýchlosťou blesku, rezervujte si vlastný termín!

Naše meno neklame. Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2003 a za tú dobu sme už obslúžili celé tisícky spokojných zákazníkov. Schválne sa pozrite na naše referencie.

Nahoru