Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Novinky pre motoristov

Prečo AZ Pneu

Príslušenstvo

Potrebujete zimné reťaze? Puklice? Sady na opravu defektov? Autodoplnky? Všetko máme! Stačí si vybrať. Kvalitné autopríslušenstvo oceníte nielen v krízovej situácii na ceste, ale aj pri tak banálnej situácii, ako je bežná cestná kontrola.

Výber vám uľahčí náš interaktívny filter, pomocou ktorého si môžete vybrať zbožie podľa rôznych kritérií. Ak máme zbožie skladom, doručíme vám ho do 24 hodín.

PNEUMATIKY OD A DO Z

AZ sklad

O pneumatikách vieme všetko. A nielen o nich. Obujete u nás svoje osobné, off-road, úžitkové vozidlo aj motocykel. Vyberať môžete z viac ako 30 renomovaných značiek.

Nájdete u nás tiež hliníkové disky či plechové disky od 25 rôznych výrobcov. Radi vám vaše pneumatiky, disky pomôžeme vybrať a skompletizujeme ich.

Samozrejmosťou je praktické príslušenstvo, ako sú snehové reťaze, puklice, duše, servisné sady či autodoplnky.

Podelíme sa s vami o cenné rady, novinky a testy produktov v slovenčine. Sledujte náš web a neprídete o výhodnej cenové akcie, zľavy a súťaže.

Pri každom produkte nájdete informáciu o jeho aktuálnej dostupnosti.

A čo by sme to boli za obchod s pneumatikami, keby sme nemali vlastný pneuservis? Prezujeme vaše vozidlo aj motocykel s rýchlosťou blesku, rezervujte si vlastný termín!

Naše meno neklame. Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2003 a za tú dobu sme už obslúžili celé tisícky spokojných zákazníkov. Schválne sa pozrite na naše referencie.

Nahoru