Vážení zákazníci. Z kapacitných dôvodov nie sme schopní vybavovať všetky telefonáty. Prosíme o trpezlivosť.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Novinky pre motoristov

Prečo AZ Pneu

Disky

Do našej rozsiahlej ponuky patria aj kvalitné alu kolesá a plechové disky. Vybrať si môžete pomocou nášho prehľadného konfigurátora, prípadne vám kolesá radi pomôžeme vybrať aj skompletovať s vašimi pneumatikami.

Ani na montáž kolies nemusíte byť sami, od toho sú tu služby nášho pneuservisu.

A keď už ste tu, pozrite sa aj do našej ponuky príslušenstva, možno narazíte na niečo, čo sa na cestách bude hodiť. Tip: lekárnička? Povinná výbava? Okuliare?

PNEUMATIKY OD A DO Z

AZ sklad

O pneumatikách vieme všetko. A nielen o nich. Obujete u nás svoje osobné, off-road, úžitkové vozidlo aj motocykel. Vyberať môžete z viac ako 30 renomovaných značiek.

Nájdete u nás tiež hliníkové disky či plechové disky od 25 rôznych výrobcov. Radi vám vaše pneumatiky, disky pomôžeme vybrať a skompletizujeme ich.

Samozrejmosťou je praktické príslušenstvo, ako sú snehové reťaze, puklice, duše, servisné sady či autodoplnky.

Podelíme sa s vami o cenné rady, novinky a testy produktov v slovenčine. Sledujte náš web a neprídete o výhodnej cenové akcie, zľavy a súťaže.

Ak máme objednaný tovar skladom, privezieme vám ho do 24 hodín. Pri každom produkte nájdete informáciu o jeho aktuálnej dostupnosti.

A čo by sme to boli za obchod s pneumatikami, keby sme nemali vlastný pneuservis? Prezujeme vaše vozidlo aj motocykel s rýchlosťou blesku, rezervujte si vlastný termín!

Naše meno neklame. Na trhu úspešne pôsobíme od roku 2003 a za tú dobu sme už obslúžili celé tisícky spokojných zákazníkov. Schválne sa pozrite na naše referencie.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru