Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Jaro je za dverami, nezabudnite na vaše auto

Zima pomaly končí, a to je ten správny čas pripomenúť si, že by sme nemali zabúdať ani na našich plechových miláčikov a venovať čas ich údržbe. V zime veľa častí auta trpí neustálym striedaním chladu a tepla, nepridáva tomu ani vlhko a mráz a dlhodobé pôsobenie soli. Potom by sa nám tiež mohlo stať, že pri ceste na dovolenku, keď to budeme najmenej čakať, znepríjemní nám život či vypovie službu niečo, čomu sme na jar nevenovali dostatočnú pozornosť.

Prelom zimy a jari je obdobím, kedy sa to len tak hemží rôznymi predsezónnymi ponukami výhodných prehliadok vozidla. Často sa jedná o niekoľkobodovú kontrolu, ktorá by mala odhaliť všetko, čo na vozidle napáchala uplynulá zima. Väčšinou sa sleduje stav akumulátora, ktorý vplyvom nízkych teplôt dostáva poriadne zabrať, opotrebovanie pneumatík, stav tlmičov, kontroluje sa podvozok, ktorý je najviac vystavený vplyvom vlhka, snehu a posypovej soli.

Takáto prehliadka môže zahrnovať aj kontrolu a doplnenie prevádzkových kvapalín, osvetlenie vozidla alebo napríklad kontrolu geometrie. Sleduje sa tiež funkčnosť brzdovej sústavy, klimatizácie i napríklad taká banalita ako stierače, ktorých gumičky rady primŕzajú ku sklu, čím sa veľmi rýchlo ničia.

 

Geometrie kolGeometria náprav je čriepkom z mozaiky služieb, ktoré poskytujeme.

 

Aj my v našom autoservise vykonávame takéto kontroly stavu auta po zime aj s odporúčaniami, ktoré časti vozidla sú na hranici životnosti, prípadne ktoré by bolo žiadúce úplne vymeniť. Odbornú opravu alebo výmenu samozrejme zrealizujeme.

Keďže je našou súčasťou aj pneuservis, nie je pre nás problémom akákoľvek oprava, ktorá sa týka pneumatík. Nielenže vaše auto prezujeme, ale postaráme sa aj o to, aby boli pneumatiky správne nahustené a upozorníme vás na opotrebenie behúňov. Pracujeme so špičkovým vybavením, navyše máme aj e-shop s pneumatikami, takže sme schopní rýchlo a kvalitne vyriešiť akúkoľvek požiadavku, týkajúcu sa obutia vášho vozidla.

autoservise je nutné dohodnúť osobne, mailom či telefonicky, ale do pneuservisu sa môžete objednať online. Vďaka tomu dokážeme efektívne odbaviť viac zákazníkov, ktorí tak nemusia zbytočne čakať. Skrátka príďte sa presvedčiť, že to, čo robíme, robíme dobre.

 

Zdroj foto: az-pneu.cz

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru