Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Obujte spoľahlivých šampiónov z dielne nemeckej spoločnosti Continental

Každé tretie vozidlo vyrobené v Európe opúšťa závod na týchto pneumatikách. Sú bezpečné, spoľahlivé a vodiči a výrobcovia automobilov im dôverujú už viac ako 150 rokov. Vďaka najmodernejším technológiám a inováciám sa môžu pochváliť dlhou životnosťou a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. Nemeckú značku Continental netreba bližšie predstavovať. Pozrite si TOP letné pneumatiky a novinky na túto sezónu.

letné pneumatiky continental novinky

Výrobcovia automobilov na celom svete si vyberajú pneumatiky Continental ako oficiálne vybavenie.

Continental UltraContact s ultra dlhou životnosťou

Jednou z noviniek na rok 2022 je pneumatika 7. generácie UltraContact s mimoriadnym kilometrovým výkonom. Má ho na starosti úplne nová zmes YellowChilli s prispôsobenou polymérovou sieťou. Vďaka robustnej konštrukcii s odolným plášťom UltraShield sa nemusíte obávať poškodenia pri každodennej jazde.

pneumatiky continental ultracontact

Spoločnosť Continental sa tento rok pochválila novinkou, ktorá ponúka lepšiu ochranu proti poškodeniu a nízku hladinu hluku.

Nemusíte byť nervózni, ani keď vás na ceste zastihne silný dážď. Skosené lamely skracujú brzdnú dráhu na mokrom povrchu a zvyšujú účinnosť odvádzania vody, takže ste perfektne chránení pred rizikom akvaplaningu. Ak sa detailne pozriete na pozdĺžne drážky, v každej nájdete 10 pohlcovačov hluku, ktoré vám spríjemnia jazdu. Pozrite si krátke predstavenie pneumatiky Continental UltraContact.

Continental SportContact 7: vyladená pre vysokovýkonné vozidlá

Chcete svojim pneumatikám dôverovať za každých okolností? Novinka Continental SportContact 7 vám umožní posúvať vaše limity. Na suchej aj mokrej vozovke sa môžete spoľahnúť na vynikajúcu priľnavosť pri akcelerácii a brzdení vďaka vyladenému dezénu, ktorý okamžite reaguje na akékoľvek správanie pri šoférovaní.

pneumatiky continental sportcontact 7

Inovovaná zmes Black Chilli zlepšená o najnovšiu generáciu živíc je ultra lepivá zmes pre ešte lepší brzdný výkon.

Táto nástupkyňa modelu SportContact 6 s novým dezénom Black Chilli má ešte vyšší výkon pri brzdení a výrazne dlhšiu životnosť. Spoločnosť Continental ju vyrobila na mieru pre rôzne triedy a hmotnostné kategórie vozidiel, takže bez ohľadu na veľkosť pneumatiky vždy získate športový zážitok z jazdy typický pre rad SportContact. Presvedčte sa sami v tomto krátkom videu:

Continental ContiSportContact 5 kladie dôraz na športový výkon

Pneumatika ContiSportContact 5 sa prispôsobí každému povrchu vozovky. V porovnaní s bežnou pneumatikou ju návrhári vybavili technológiou mimoriadne veľkých blokov na vonkajšej strane, aby sa zväčšila kontaktná plocha. Takže si užijete skvelú stabilitu aj pri prejazde zákrutou. 

Špičkový dezén Black Chilli skracuje brzdnú dráhu, znižuje valivý odpor a predlžuje životnosť pneumatík.

pneumatiky continental contisportcontact 5

Pneumatiky ContiSportContact 5 sú navrhnuté pre športovú jazdu výkonných a luxusných vozidiel.

V testoch stále víťazí Continental PremiumContact 6

Pneumatika Continental PremiumContact 6 je matadorom nezávislých testov ADAC. Zvíťazila v rokoch 2020, 2021 a v tohtoročnom teste letných pneumatík obsadila tiež prvé miesto. Dezén tejto prémiovej pneumatiky spája to najlepšie z jej predchodkyne PremiumContact 5 a modelu ContiSportContact 5, takže si zakaždým môžete užívať športový aj klasický jazdný komfort.

pneumatiky continental premiumcontact 6

Víťazky nezávislých testov sa môžu pochváliť vysokým kilometrovým výkonom a nízkou hlučnosťou.

Skvelé výsledky testov modelu PremiumContact 6 hovoria o jeho vynikajúcom hodnotení:

  • najlepšie výsledky v správaní na mokrej vozovke
  • krátka brzdná dráha
  • alebo maximálna stabilita v zákrutách vďaka dezénu s mimoriadne veľkými blokmi. 

S pneumatikami PremiumContact 6 budete mať svoje vozidlo v každom počasí absolútne pod kontrolou. Pozrite si video a dozviete sa viac.

Continental EcoContact 6 poteší ekonomicky uvažujúcich vodičov

Patríte medzi tých, ktorí dbajú na ekonomickosť a ekológiu prevádzky? Pneumatiky EcoContact 6 sa môžu pochváliť o 20 % vyšším kilometrovým výkonom a 15% úsporou paliva vďaka dezénovej zmesi Green Chilli 2.0. Vyšší podiel rovnomerne rozloženej siliky (hydratovaný kysličník kremičitý, ktorý sa používa namiesto sadzí) okrem iného znižuje valivý odpor, takže sa pneumatika tak neopotrebuje a vy šetríte palivo.

pneumatiky continental ecocontact 6

Pneumatiky EcoContact 6 sa vyznačujú optimálnym záberom, nízkou spotrebou a presnosťou riadenia.

Dezén pneumatík je veľmi podobný športovým pneumatikám, takže očakávajte perfektnú priľnavosť na suchom aj mokrom povrchu. Pozdĺžne drážky sú dostatočne hlboké, aby zabezpečili plynulý odtok vody, takže nemusíte čeliť akvaplaningu pri prvom lejaku. Presvedčte sa sami, keď si pozriete video.

Sme presvedčení, že si užijete letnú jazdu s ktorýmkoľvek z týchto modelov. Alebo chcete preskúmať ďalšiu ponuku s nálepkou spoľahlivosti a odolnosti Continental? Pozrite sa, čo na vás čaká v našich skladoch.

 

Chcem nové pneumatiky Continental

 

Zdroj fotografií: Continental, AZ pneu

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru