Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Predstavujeme vám najhorúcejšie novinky Michelin na leto 2020!

Môžu vaše pneumatiky brzdiť ešte lepšie, poskytovať kvalitnejšiu ovládateľnosť vozidlu a hlavne vydržať dlhšie? Tie od značky Michelin áno! Prezrite si tohtoročné novinky v oblasti letných pneumatík a uľahčite si ich výber na ďalšiu sezónu.

Novinky Michelin 2020

Aké novinky si pre vás v tomto roku pripravila značka Michelin?

Užívajte si rýchlu jazdu s Michelin Pilot Sport Cup 2R

Zimná pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2R

Letné pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2R sú ideálne pre športovú jazdu.

Pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup 2R boli vyrobené pre vaše dlhotrvajúce výkony na trati. Poskytnú vám vynikajúcu kontrolu nad vedením vozidla a jeho lepšiu ovládateľnosť. Budete s nimi nezastaviteľní! Michelin Pilot Sport Cup 2R sú na trati až o 0,5 sekúnd na kilometer rýchlejšie. Vyniknete vďaka prepracovanému prémiovému plastickému dizajnu bočníc s kockovanou vlajkou.

Michelin Agilis 3 je ideálna pneumatika pre vaše podnikanie

Zimná pneumatika Michelin Agilis 3

Letné pneumatiky Michelin Agilis 3 sú to pravé pre vaše podnikanie.

Starajte sa o svoje podnikanie a súčasne aj o uhlíkovú stopu! Michelin Agilis 3 je ideálna letná dodávková pneumatika pre váš biznis. Aké sú jej hlavné prednosti? Určite dlhá životnosť, typická pre pneumatiky Michelin. Očakávajte až o 7 % vyšší kilometrový výkon v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Oceníte aj dlhotrvajúcu bezpečnosť na mokrom povrchu od prvých kilometrov až do konca ich životnosti. Vďaka technológii EverGrip sa pneumatiky Michelin Agilis 3 budú držať vozovky ako pribité.

Silnejšia stavba a špeciálna zmes gumy poskytujú pneumatikám odolnosť proti odieraniu. Patentované odvádzanie kamienkov prispôsobené pneumatikám na dodávky tiež zvyšuje ich ochranu pred poškodením. A nakoniec – môžete sa spoľahnúť na ekologicky šetrný dizajn, vďaka ktorému vzniklo menšie množstvo odpadu a výroba pneumatík mala menší vplyv na životné prostredie.

Najobľúbenejšie pneumatiky pre osobné vozidlá – Michelin Primacy 4

Zimná pneumatika Michelin Primacy 4

Letné pneumatiky Michelin Primacy 4 patria k najobľúbenejším pneumatikám pre osobné vozidlá.

Pneumatiky Michelin Primacy 4 vám poskytujú mimoriadnu bezpečnosť vďaka svojim brzdným vlastnostiam na mokrom povrchu, čo oceníte najmä počas daždivej jari. Nezáleží na tom, či máte pneumatiky nové, alebo sa blíži limit ich opotrebovania – technológia EverGrip zaistí stále rovnako kvalitnú a bezpečnú jazdu, od začiatku až do konca. Kvôli ľahšiemu zisteniu stavu pneumatiky sa na jej behúni nachádza indikátor opotrebenia, ktorý vám pomôže rozpoznať, kedy je pneumatiku potrebné vymeniť.

Michelin Primacy 4jednotka z hľadiska životnosti. Vydržia dokonca o 20 % dlhšie ako ich predchodca Michelin Primacy 3, a to sa vám už rozhodne oplatí.

Pneumatiky Michelin sú medzi českými vodičmi veľmi obľúbené a niet sa čomu diviť. Nechajte sa tiež uniesť ich skvelými jazdnými vlastnosťami a urobte z nich jasnú voľbu pre letné obutie vášho auta. Nechajte výmenu zimných pneumatík za letné na profesionáloch a kontaktujte náš pneuservis.

 

Obujte svoje auto do pneumatík Michelin

 

Zdroj fotografií: AZ pneu

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru