Potrebujete poradiť?
Telefón +421 2 6820 6080

Rozdávame darčeky k novým moto pneu Metzeler a Pirelli

Chystáte motorku na letnú sezónu a potrebujete nové pneumatiky? Objednajte si ich u nás v AZ Pneu. K novým pneumatikám Pirelli Diablo Rosso III vám zadarmo pribalíme štýlový batoh Pirelli.

Ak máte radšej nemeckú precíznosť a tradíciu, vsaďte na pneumatiky Metzeler Roadtec 01. K nim dostanete ako darček exkluzívnu softshellovú bundu.

Ponuka je platná od 4. 4. Ale pozor, obidve akcie platia len do vyčerpania zásob, tak s objednávkou neotáľajte.

SuperbikePôžitok z jazdy vám zaistia kvalitné nové pneumatiky.

Model Diablo Rosso III bol vyvinutý na závodnej dráhe v rámci MS superbikov. Táto športová pneumatika ponúka dlhšiu životnosť a lepšiu ovládateľnosť na mokrých cestách. Široký bočný pruh, ktorý je proti stredu behúňa mäkší, zaisťuje perfektnú priľnavosť v každom uhle náklonu. Je to skvelá voľba pre výkonné športové motocykle.

Pneumatiky Metzeler Roadtec 01 sú určené pre všetkých, kto sedlajú ťažké a vysoko výkonné stroje. Sú nástupcom osvedčeného dezénu pneumatík Z8. Kompletne nový dezén zvyšuje priľnavosť na rôznych typoch asfaltu za všetkých klimatických podmienok. Patentovaná technológia Metzeler Interact umožňuje pneumatikám ponúknuť najlepší výkon za všetkých podmienok.

 

Zdroj foto: Unsplash.com

 

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru