Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone rady Potenza.

Tieto pneumatiky spájajú prvotriedny výkon na suchu, skvelú ovládateľnosť, držanie stopy a bezpečnosť na mokrom povrchu, ale aj pohodlnú jazdu so zníženou hladinou hluku.

Pneumatiky Bridgestone Potenza F1

Dodávané víťazom pohára jazdcov i pohári konštruktérov šampionátu F1 v rokoch 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 a 2003. šesť rokov po sebe Bridgestone drží pozíciu na vrchole svetových požiadaviek motoristického športu, ktorú zaručuje vyspelá technológia pneumatík Bridgestone.

ORIGINÁLNA VÝBAVA

Koncern Bridgestone má stabilne rastúci podiel v oblasti originálnej výbavy vďaka svojim špičkovým výkonom. Uzatvára stále nové a exkluzívne zmluvy s tými najväčšími výrobcami automobilov. Zástupcovia z radov zmluvných partnerov sú napr Ferrari, BMW, Audi, Daimler-Chrysler. Sme veľmi hrdí, že náš nový typ pneumatík Potenza RE050, ktorým sú vybavené autá Ferrari Enzo, nastolil novú úroveň výbavy superšportových vozidiel. Zároveň je však pre nás dôležité, aby bol tento typ použiteľný aj pre bežné osobné autá, akými sú napríklad Volkswagen Polo alebo Peugeot 307. Naším úsilím a cieľom je vybaviť čo najviac áut – od tých superšportových až po tie bežné – pneumatikami Bridgestone ešte pred opustením výrobnej linky.
Pneumatiky Bridgestone

ZACHOVANIE MAXIMÁLNEJ BEZPEČNOSTI PNEUMATIKY I PO JEJ POŠKODENÍ

Spoločnosť Bridgestone je priekopníkom vo vývoji a výrobe pneumatík schopných dojazdu aj po poškodení, tzv technológie “Run flat”. Tieto pneumatiky bezpečne fungujú až do navrhnuté núdzové rýchlosti a vzdialenosti aj po strate tlaku vzduchu. Popri zvýšenej bezpečnosti šetrí hmotnosť a palivo, pretože tak eliminujú potrebu voziť so sebou náhradné koleso. Bridgestone dodáva tieto pneumatiky do automobiliek, a to najmä pre výkonné športové vozidlá, štýlové osobné coupé, Minivozidlá so zníženou spotrebou paliva a pre špeciálne vozidlá určené na prepravu fyzicky postihnutých osôb. Pneumatiky RFT možné namontovať na štandardný ráfiky. Tieto pneumatiky majú vystužené bočnice, ktoré zaisťujú funkčnosť pneumatík aj pri strate správneho tlaku pneumatiky.

Pneumatiky Bridgestone

BRIDGESTONE TURANZA

Pneumatiky radu Turanza spoločnosti Bridgestone sú navrhnuté tak, aby doplnili silu a komfort výkonných limuzín, kombi a rodinných vozidiel pri dlhých cestách.

Tieto pneumatiky sú kombináciou excelentného záberu a ovládateľnosti na mokrom povrchu spolu s plynulou, komfortné jazdou a nízkou hlučnosťou.

BRIDGESTONE B-330 EVO

Tieto vysoko kvalitné pneumatiky poskytujú spoľahlivé jazdné vlastnosti pre menšie vozidlá nižšej a strednej triedy.

Sú priamo vyvinuté pre zlepšenie ovládateľnosti, komfortu, priľnavosti za mokra a predĺženie životnosti.

 

TECHNOLOGIE VÍTĚZŮ

Pneumatiky Bridgestone

ASYMETRICKÝ DESIGN BEHÚŇA
Vonkajšia časť dezénu má odlišnú koncepciu ako časť vnútornej. Optimálna konfigurácia pre vyvážené jazdné vlastnosti za mokra i na suchu. Veľkoplošné a tuhé bloky na vonkajšej časti pre suche povrchy a širšie priečne kanály pre odvod vody na vnútornej časti behúňa.

Pneumatiky Bridgestone

DVOJVRSTVÝ BEHÚŇ
Spodná behúňová vrstva s väčšou priľnavosťou, ktorá je aktivovaná opotrebením pneumatiky, zaisťuje stáli výkon na mokrom povrchu po celú dobu životnosti pneu.

Pneumatiky Bridgestone

 

FLAT FORCE BLOCK
Vylepšený dizajn blokov prináša rovnomerný kontakt s povrchom a následne plynulejšiu jazdu.

Pneumatiky Bridgestone

HYDRO EVACUATION SURFACE
Spoločnosť Bridgestorie adaptovala technológiu HES (Hydro Evacuation Surface), pôvodne vyvinutú NASA, tak aby redukovala odpor vody pozdĺž stien drážky a poskytovala jej plynulé a efektívnejšie odvádzanie.

Pneumatiky Bridgestone

RUN FLAT TECHNOLOGY
Pneumatiky, ktoré môžu byť montované na bežné ráfiky a ktoré majú špeciálne zosilnené bočnice, aby uniesli hmotnosť vozidla aj v prípade straty tlaku následkom prierazu.

Pneumatiky Bridgestone

REDUKCIA HLUČNOSTI
Ak je možné zdroje hluku identifikovať, môžu byť naladené na najnižšiu možnú úroveň hlučnosti dezénu.

Pneumatiky Bridgestone

SILIKA
Silikou posilnená zmes behúňa zvyšuje priľnavosť, záber na mokrom povrchu a za nízkych teplôt a zároveň znižuje valivý odpor.

Pneumatiky Bridgestone

SUPER E.P. COMPOUND
Nová zdokonalená zmes, ktorá bráni tvrdnutie gumy vplyvom vysychaniu. Poskytuje ďaleko vyrovnanejšie výkony na mokre.

Pneumatiky Bridgestone

UZAVRETÉ RAMENNÉ REBRO
Znižuje hlučnosť a zvyšuje komfort jazdy obmedzením vzniku pilovitého opotrebeniu ramien. širší drážka zaisťuje dokonalejší odvod vody.

 

Nahoru