Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Banskej Bystrici!

Nemôžete v Banskej Bystrici zohnať kvalitné pneumatiky za dobrú cenu? Už si nemusíte robiť starosti. E-shop AZ Pneu vám letné, zimné aj celoročné pneumatiky doručí už behom 24 hodín a priamo k vám do Banskej Bystrice! Okrem kvalitných a značkových pneumatík pre takmer všetky druhy vozidiel ponúkame aj ďalšie príslušenstvo ako sú plechové disky, alu-kolesá, duše a mnoho ďalšieho pre vaše auto aj motorku.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi rýchlo doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Na trhu sme už niekoľko rokov a pyšníme se tisícmi spokojných zákazníkov. Vašu priazeň si získavame hlavne vďaka kvalite, ktorú ponúkame, bezkonkurenčnej cene a širokému sortimentu. Banskobystrickí majitelia osobných áut, off-roadov, užitkových vozidiel, ale aj motocyklov už vedia, kde autopríslušenstvo kúpiť! Využite nášho poradenstva a preštudujte si obchodné podmienky.

Môžete jazdiť štýlovo s okuliarmi pre šoférov a bezpečne s našimi sadami pre opravy defektov, alebo senzormi tlaku v pneumatikách. Teraz už v Banskej Bystrici nebudete mať potrebu hľadať ďalšieho predajcu pneumatík, pretože u nás vám všetko potrebné zaistíme.

 

Kam dodávame pneumatiky v Banskej Bystrici:

Banská Bystrica
Iliaš
Jakub
Kostiviarska
Kráľová
Kremnička
Majer
Podlavice
Radvaň
Rakytovce
Rudlová
Sásová
Senica
Skubín
Šalková
Uľanka

 

 

Nahoru