Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Bardejove!

Už ste našli spoľahlivého dodávateľa kvalitných pneumatík v Bardejove? Sme e-shop AZ Pneu a do Bardejova dodávame nielen letné a zimné pneu kvalitne a za super ceny. Spolupracujeme so známymi výrobcami pneumatík z celého sveta a dokážeme vám zaručiť tie najlepšie ceny na trhu. Náš obchod vám garantuje kvalitu tovaru plnou zárukou.

Celoročné pneu, alu-kolesá, plechové disky či autopríslušenstvo vám dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku, a teda aj Bardejov pre nás bude hračka. Do Bardejova vám doručíme všetko od slnečných okuliarov pre šoférov až po snehové reťaze pre bardejovské zimné mesiace. Tovar expedujeme do 24 hodín od objednania.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Náš tým je plný expertov, v prípade, že potrebujete radu, ako prezuť svoje auto alebo si neviete rady s výberom správneho príslušenstva, obráťte sa na nás. Predtým než spravíte objednávku si prosím prečítajte naše obchodné podmienky.

 

 

Kam doručujeme pneumatiky v Bardejove

Bardejov

Bardejovská Nová Ves

Bardejovská Zábava

Bardejovské Kúpele

Dlhá Lúka

Miháľov

Nahoru