Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Bratislave!

Hľadáte kvalitné pneu v Bratislave? Potrebujete poradiť, aké obutie je práve pre vaše vozidlo najvhodnejšie? Neviete si rady, ako prezuť letné alebo zimné pneumatiky? Ak je vaša odpoveď áno, ste tu správne! U nás v AZ Pneu nájdete kvalitné a lacné pneumatiky pre vaše osobné auto, off-road, užitkové vozidlo aj motocykel. Náš výber zahrnuje viac ako 30 renomovaných značiek.

Potrebujete v Bratislave rýchle doručenie snehových reťazí či náradia na opravu defektov? Aj toto je pre nás hračka! Okrem pneumatík ponúkame aj ďalšie autopríslušenstvo ako puklice, reťaze, duše, senzory tlaku a mnoho ďalších autodoplnkov. Tovar, ktorý je skladom, bude od spravenia objednávky na akejkoľvek bratislavskej adrese už do 24 hodín! A ak sa vám nechce na balíček doma čakať, môžete si tovar vyzdvihnúť na našich bratislavských výdajných miestach.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a v našom bratislavskom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Behom nášho dlhodobého pobytu na trhu sme o našich kvalitných službách presvedčili tisíce zákazníkov nielen z Bratislavy. Spokojní zákazníci odporúčajú aj náš vlastný pneuservis a testy pneumatík. Výmena pneumatík teraz bude rýchla a jednoduchá. Plná záruka doručovaného tovaru je pre nás samozrejmosťou.

S nákupom vám radi pomôžeme a ak vám niečo nie je jasné, prezrite si zodpovedané časté dotazy, poprípade nás neváhajte kontaktovať. Viac o nákupe sa dozviete v obchodných podmienkach.

Tešíme sa na vás v Bratislave!

 

Kam dodávame pneumatiky Bratislave:

Bratislava I – Staré Mesto

Bratislava II – Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Bratislava III – Nové Mesto, Rača, Vajnory
Bratislava IV – Karlova Ves,Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystric

Bratislava V – Petržalka, Jarovce, Rusovce, Čunovo

Nahoru