Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Komárne!

Chcete sa po komárenských cestách preháňať v nových kvalitných pneumatikách? Prezujte svoje osobné auto, užitkové vozidlo, offroad alebo motorku s nami! Na našom e-shope ponúkame značky Barum, Continental, Nokian, Dunlop, Matador, Michelin, Hankook a ďalšie, všetko prvotriednej kvality, lacno a s plnou zárukou.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Na našich stránkach AZ Pneu oceníte rovnako aj ďalšie auto a moto príslušenstvo pre vaše vozidlo. Naša ponuka je v Komárne skutočne rozsiahla. Potrebujete rýchlo doručiť snehové reťaze, letné či zimné pneu, eventuálne alu-kolesá alebo plechové puklice? Čokoľvek expedujeme na vašu komárenskú adresu do 24 hodín, stačí si overiť, či máme tovar skladom.

Našich klientov si ceníme a svojou kvalitou sme si istí. Ponúkame preto plnú záruku na doručovaný tovar, viac nájdete v obchodných podmienkach. Radi vám poradíme s výberom správnych pneu aj so samotnou výmenou v našom pneuservise.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Komárne:

Čerhát
Ďulov Dvor
Hadovce, Kava
Lándor
Malá Iža
Malý Harčáš
Nová Osada
Nová Stráž
Pavel
Veľký Harčáš

Bašty-Juh
Letecké pole
Robotnícka štvrť
Sídlisko I-VII

Nahoru