Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Košiciach!

Už máte svojho obľúbeného dodávateľa pneumatík a ďalšieho príslušenstva pre vaše auto či motorku v Košiciach? Sme e-shop AZ Pneu a ponúkame široký sortiment pneumatík viac než 30 renomovaných značiek! U nás obujete svoje osobné auto, off-road, užitkové vozidlo aj motocykel.

Pneumatiky, alu-kolesá, plechové disky či príslušenstvo vám doručíme kamkoľvek po SR a tým pádom si hravo poradíme aj s akoukoľvek košickou adresou! Do Košíc vám dodáme všetko od slnečných okuliarov pre šoférov až po celú sadu pneumatík pre užitkové vozy.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Zháňate rýchlo a lacno snehové reťaze, servisné sady na opravu defektov, puklice či autodoplnky? Ak máme objednaný tovar skladom, môžete se naň v Košiciach tešiť už za 24 hodín od zadania objednávky. Garantujeme vám kvalitu nami doručovaného tovaru a samozrejmosťou je plná záruka.

Nie ste si istí, ako u nás nakúpiť? Pozrite si obchodné podmienky, kde vám všetko povieme. Ak máte nejaký dotaz, pozrite sa do sekcie časté dotazy, kde vám mnohé zodpovieme. Stále niečo nie je jasné? Kontaktujte nás, radi vám so všetkým poradíme.

 

Kam dodávame pneumatiky v Košiciach

Košice I – Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré mesto, Ťahanovce

Košice II – Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ

Košice III – Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves

Košice IV – Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske

 

Nahoru