Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Leviciach!

E-shop AZ Pneu je jedným z najväčších veľkoobchodných distributorov pneumatík na Slovensku – aj v Leviciach! Blíži sa čas na prezutie letných či zimných pneu? Dokážeme všetko zariadiť od A do Z. Poradíme vám s výberom pneumatík, alu-kolies aj plechových puklíc. V Leviciach už nebudete musieť hľadať spoľahlivejšieho dodávateľa.

Medzi našich dodávateľov pneumatík patria iba renomovaní výrobcovia z celého sveta. Vyberie si tak u nás majiteľ osobného aj užitkového vozidla.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou Geis Parcel, a preto do Levíc doručíme vaše nové slnečné okuliare, povinnú výbavu auta alebo snehové reťaze skutočne v krátkom čase a za skvelé ceny. Nezúfajte, ak vás balíček nezastihne na vašej levickej adrese, svoju zásielku si môžete vyzdvihnúť prípadne na najbližšom výdajnom mieste blízko Levíc.

V obchodných podmienkach nájdete všetko dôležité, navštívte rovnako aj sekciu často kladené dotazy a pokiaľ máte stále dotazy, neváhajte nás kontaktovať.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Leviciach

Čankov
Géňa
Horša
Kalinčiakovo
Krížny vrch
Ladislavov dvor
Malý Kiar
Nixbrod

Rybníky I
Rybníky II
Rybníky III
Rybníky V
Vinohrady

Nahoru