Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Martine!

Sme jedným z najväčších predajcov pneumatík a ďalšieho autopríslušenstva na trhu, sme e-shop AZ Pneu. Ponúkame široký sortiment pneumatík od desiatok predných dodávateľov. Ak hľadáte v Martine kvalitné a lacné pneu, rozhodne sa obráťte na nás!

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Už za 24 hodín od objednania tovaru môžete jazdiť vo svojom prezutom automobile či motocykli po martinských cestách. Okrem letných, zimných aj celoročných pneumatík vám takisto rýchlo doručíme aj snehové reťaze, alu-kolesá, plechové puklice či sadu na opravu defektov. Plná záruka tovaru je samozrejmosťou!

Prečítajte si naše obchodné podmienky a spravte objednávku, nebudete ľutovať, rovnako ako tisíce ďalších zákazníkov z celého Slovenska aj Martina. Objednaný tovar vám doručí spoločnosť Geis Parcel na akúkoľvek martinskú adresu. Prevádzkujeme aj pneuservis a robíme testy pneumatík.

Neotáľajte s ďalšími dotazmi a kontaktujte nás, radi vám s výberom správnej pneumatiky pomôžeme.

 

Kam dodávame pneumatiky v Martine:

Ľadoveň-Jahodníky-Tomčany,

Stred

Sever

Košúty

Priekopa

Záturčie

Podháj-Stráne

Jahodníky

Košúty

Ľadoveň

Priekopa

Sever

Záturčie

 

Nahoru