Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Michalovciach!

Hľadáte pneumatiky overených vlastností? Už ste ich našli! Na e-shope AZ Pneu kúpite pneumatiky 100% kvality a špičkových značiek. Váš osobný automobil, motorka, užitkový voz, alebo offroad tak bude bezpečne jazdiť po cestách Michaloviec.

Vyladiť svoje auto môžete aj s alu-diskami, ktoré dodávame od viac než 25 výrobcov. V zimných mesiacoch sa vám môžu hodiť snehové reťaze a sady na opravu defektov. V letnom období potom určite oceníte kvalitné slunečné okuliare pre šoférov. Celoročné pneumatiky si môžete do Michaloviec objednať spoločne s povinnou auto výbavou kedykoľvek a s expedovaním do 24 hodín.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

O vašu zásielku sa postará prepravná spoločnosť Geis Parcel a my vám ručíme za prvotriednu kvalitu nášho autopríslušenstva. Cestu vašej zásielky do Michaloviec môžete sledovať, takže budete mať prehľad o tom, kedy k vám dorazí.

Naše služby zahrnujú aj pneuservis, publikujeme taktiež testy pneumatík. Tisícky spokojných zákazníkov sú potvrdením, že svoju prácu robíme poctivo a za najlepšie ceny. Objednajte si do Michaloviec výbavu pre svoje vozidlo aj vy! S nákupom vám radi pomôžeme. Přečítajte si naše obchodné podmienky a zodpovedané časté dotazy. Stále niečo nejasné? Nevadí, kontaktujte nás!

 

Kam doručujeme pneumatiky v Michalovciach:

Michalovce

Vrbovec

Meďov

Betlenovce

Milovaná

Žabany

Topoľany

Nahoru