Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Nitre!

Ste majiteľom osobného vozidla, off-roadu, užitkového vozu či motocyklu? Hľadáte kvalitné a lacné pneumatiky? Alebo snáď zimné reťaze? Potom ste tu správne, sme e-shop AZ Pneu a ponúkame pneu a autopríslušenstvo viac ako 30 renomovaných značiek.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

V našej širokej ponuke si nielenže vyberiete, ale budete takisto aj spokojní, rovnako ako tisíce našich ďalších zákazníkov z celého Slovenska včetne Nitry. Na trhu sme už dlhú dobu a vieme, čo vaše vozidlo potrebuje.

Kvalitné pneumatiky sú základ, máme ako letné, tak zimné pneu, ale čo tak pridať štýlové disky? Do výbavy sa vám zaisté hodia aj senzory tlaku alebo slnečné okuliare pre šoférov, jazda Nitrou potom bude istotne ešte príjemnejšia. A ak by ste napríklad potrebovali otestovať svoje celoročné pneumatiky, vlastníme aj pneuservis.

V prípade, že si nie ste istí postupom objednania, pozrite sa do našich obchodných podmienok alebo na často kladené dotazy. Hneď ako nám objednávku potvrdíte, prepravná služba Geis Parcel vám tovar doručí do ktoréhokoľvek kúta Nitry do 24 hodín!

 

Kam dodávame pneumatiky v Nitre:

Čermáň

Dolné Krškany

Dražovce

Horné Krškany

Janíkovce

Kynek

Mlynárce

Párovské Háje

Staré mesto

Zobor

Nahoru