Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Nových Zámkoch!

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa pneumatík a ďalšieho príslušenstva do Nových Zámkov? Ďalej už nehľadajte, na AZ Pneu nájdete všetko, čo váš osobný voz, užitkové vozidlo, offroad aj motocykel potrebuje. A nielen to! Ponúkame aj auto príslušenstvo od slnečných okuliarov pre šoférov až po senzory tlaku.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Ak si tovar objednáte do 16:00 hodín, už zajtra môžete jazdiť novozámockými ulicami v novom zimnom či letnom obutí. Potrebujete aj nové alu-kolesá? Nie je problém, ponúkame elektrony od viac ako 25 renomovaných dodávateľov. Plnú záruku na objednaný tovar máte u nás istú!

Máme tisíce spokojných zákazníkov, ktorí od nás okrem pneu odoberajú aj autodoplnky. Pridajte sa k nim z Nových Zámkov aj vy! Môžete využit nášho poradenstva, sme odborníci a radi zodpovieme vaše dotazy.

Dopravu nám obstaráva prepravná služba Parcel Geis, kde si môžete na novozámockej pobočke vyzdvihnúť zásilku pre svoje auto. Podrobnejšie informácie nájdete v obchodných podmienkach.

 

Kam dodávame pneumatiky v Nových Zámkoch

Nový Gúg

Bašty I

Bašty II

Juh

Nábrežie

Prednádražie

Západ

Veľký háj

Jánov dvor

Nitrianska osada

Nahoru