Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Poprade!

Chcete si užiť jazdu Popradom aj v zimných mesiacoch? Potrebujete rýchlo prezuť svoje osobné vozidlo či offroad do zimných gúm? Zháňate snehové reťaze? Na e-shope AZ Pneu sa o to postaráme od A do Z. Ponúkame kvalitné a lacné pneu pre letné aj zimné obdobie.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Náš veľkoobchod poskytuje široký výber pneumatík nielen pre osobný automobil. V Poprade tak už nemusíte ďalej hľadať. Dovezieme vám moto pneu aj slnečné okuliare pre šoférov, naša ponuka je skutočne rozsiahla. Zohnať povinnú výbavu, dušu alebo senzor tlaku už pre vás v meste Poprad nebude problém. Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi a viac ako 25 výrobcami alu-diskov.

Tisícky spokojných zákazníkov odporúčajú náš tovar a služby. U nás máte záruku doručovaného tovaru istú. Ak sa ponáhľate, objednávku dokončite do 16:00 hodín a nasledujúci deň svoje obutie máte v Poprade. Radi vám poradíme a zodpovieme všetky vaše dotazy.

 

Kam doručujeme pneumatiky v Poprade:

Poprad

Matejovce

Spišská Sobota

Stráže pod Tatrami

Veľká

Kvetnica

Nahoru