Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Považskej Bystrici!

Považskobystrické cesty pokryl sneh a vy stále nemáte svoje zimné pneumatiky? Objednajte si ich u nás v AZ Pneu. Ponúkame kvalitné a lacné pneu pre všetky typy vozidiel od viac ako 30 overených svetových výrobcov. Potvrďte svoju objednávku a pneumatiky môžu byť do 24 hodín u vás v Považskej Bystrici.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Sme profesionálovia a radi vám nielen s výberom pneumatík pomôžeme. Máme rovnako aj vlastný pneuservis a publikujeme výsledky testov pneumatík. Chceme si udržovať svojich spokojných považskobystrických zákazníkov, takže ponúkame iba kvalitný tovar s plnou zárukou.

Zákazníci u nás taktiež nakupujú ďalšie autopríslušenstvo, ktoré zaistí štýl a bezpečie vašej jazdy po považskobystrických uliciach. V našej rozsiahlej ponuke nájdete disky, povinnú výbavu pre automobil, skrutky, matice aj merače tlaku.

Pozrite sa na obchodné podmienky a časté dotazy našich zákazníkov. Obráťte sa na nás, ak potrebujete ďalšiu radu.

 

Kam dodávame pneumatiky v Považskej Bystrici:

Centrum

Sídlisko Lány

Sídlisko SNP

Podmanín

Praznov

Zemiansky Kvášov

Považská Teplá

Vrtižer

Orlové

Považské Podhradie

Podvažie

Milochov

Šebešťanová

Horný Moštenec

Dolný Moštenec

Sídlisko Rozkvet

Sídlisko Zakvášov

Sídlisko Hliny

Sídlisko Stred

Sídlisko Kolónia

Nahoru