Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Spišskej Novej Vsi!

Vitajte v az-pneu.cz! Sme jeden z najväčších dodávateľov pneumatík a autopríslušenstva na Slovensku. Náš sortiment je skutočne rozsiahly, vyberie si u nás majiteľ off-roadu, šofér užitkového vozidla, nadšenec do motoriek a poradíme aj majiteľkám osobných automobilov. Už svoje nové letné, zimné alebo celoročné pneu nehľadajte. Naše pneumatiky svedomito vyberáme len od najspoľahlivejších a vychýrených značiek zo všetkých kútov sveta.

Hľadáte v Spišskej Novej Vsi viac než len kvalitné a lacné pneu? Áno, u nás v Spišskej Novej Vsi nájdete auto a moto príslušenstvo od povinnej výbavy automobilu, cez plechové disky až po snehové reťaze. Medzi veľmi žiadaný tovar u nás patria aj alu-disky, ktoré máme od viac ako 25 renomovaných značiek. Kvalita je u nás zaručená plnou zárukou a tisícmi spokojných zákazníkov nielen zo Spišskej Novej Vsi!

Navštívte náš pneuservis, kde vaše auto aj motocykel prezujeme a vyriešime s vami otázky, ktoré vás zaujímajú. Rezervujte si najbližší možný termín online alebo nás kontaktujte. V sekcii venovanej častým dotazom nájdete mnohé odpovede, pozrite sa aj na naše obchodné podmienky.

Budeme sa na vás tešiť v Spišskej Novej Vsi!

Kam doručujeme pneumatiky v Spišskej Novej Vsi:

Spišská Nová Ves

Novoveská Huta

Staré mesto

Pod Tepličkou

Ferčekovce

Telep, Mier

Tarča

Východ

Za Hornádom

Západ

Blaumont

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru