Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Žiline!

Kvalitné a lacné pneumatiky v Žiline? S e-shopom AZ Pneu to nie je problém. Ponúkame veľké množstvo kvalitného autopríslušenstva. U nás si nevyberiete iba zimné, letné alebo celoročné pneu, ale aj slnečné okuliare pre šoférov, sady na opravu defektov, senzory tlaku a ďalšie autodoplnky.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám do Žiliny radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Náš tovar dodávame po celom Slovensku, vaše alu-kolesá, plechové disky či snehové reťaze tak budú dodané do 24 hodín v akejkoľvek časti Žiliny. Aj prezutie vášho vozu bude hračka, zanedlho budete môcť jazdiť žilinskými ulicami na nových pneu.

Z nášho sortimentu, ktorý obsahuje viac ako 30 renomovaných značiek, si vyberie skutočne každý, majiteľ osobného vozu, motocyklu, off-roadu aj užitkového vozidla. Každý deň sú naše služby testované stovkami zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú – a veľa z nich je aj zo Žiliny. Ponúkame kvalitu, ktorú vám garantujeme zárukou.

Naše služby zahrnujú aj pneuservis, testy pneumatík a poradenstvo. Najčastejšie dotazy sú na stránkach zodpovedané, ale ak vás napadajú ďalšie otázky, kontaktujte nás.

 

Kam dodávame pneumatiky v Žiline:

Bánová

Bôrik

Brodno

Budatín

Bytčica

Hájik

Hliny

Mojšova Lúčka

Považský Chlmec

Rosinky

Solinky

Staré mesto

Strážov

Trnové

Vlčince

Vranie

Zádubnie

Zástranie

Závodie

Žilinská Lehota

Nahoru