Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Pneumatiky v Žiline!

Kvalitné a lacné pneumatiky v Žiline? S e-shopom AZ Pneu to nie je problém. Ponúkame veľké množstvo kvalitného autopríslušenstva. U nás si nevyberiete iba zimné, letné alebo celoročné pneu, ale aj slnečné okuliare pre šoférov, sady na opravu defektov, senzory tlaku a ďalšie autodoplnky.

Akékoľvek automobilové pneumatiky či moto pneu z našej ponuky vám do Žiliny radi expresne doručíme a ak máte cestu cez Bratislavu, v našom autoservise sa budeme vášmu vozidlu venovať s profesionálnou starostlivosťou.

Náš tovar dodávame po celom Slovensku, vaše alu-kolesá, plechové disky či snehové reťaze tak budú dodané do 24 hodín v akejkoľvek časti Žiliny. Aj prezutie vášho vozu bude hračka, zanedlho budete môcť jazdiť žilinskými ulicami na nových pneu.

Z nášho sortimentu, ktorý obsahuje viac ako 30 renomovaných značiek, si vyberie skutočne každý, majiteľ osobného vozu, motocyklu, off-roadu aj užitkového vozidla. Každý deň sú naše služby testované stovkami zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú – a veľa z nich je aj zo Žiliny. Ponúkame kvalitu, ktorú vám garantujeme zárukou.

Naše služby zahrnujú aj pneuservis, testy pneumatík a poradenstvo. Najčastejšie dotazy sú na stránkach zodpovedané, ale ak vás napadajú ďalšie otázky, kontaktujte nás.

 

Kam dodávame pneumatiky v Žiline:

Bánová

Bôrik

Brodno

Budatín

Bytčica

Hájik

Hliny

Mojšova Lúčka

Považský Chlmec

Rosinky

Solinky

Staré mesto

Strážov

Trnové

Vlčince

Vranie

Zádubnie

Zástranie

Závodie

Žilinská Lehota

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru