Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Arivo Carlorful A/S

Rozmery
Šírka
195
Profil
65
Priemer
R15
91H

Kompaktné ramenné bloky pneumatiky ARIVA Carlorful A / S spolu s blokovým typom dezénu znižujú nerovnomernosť opotrebovávania a zvyšujú kilometrový výkon. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky ARIVA Carlorful...
Viac informácií

Celoročné
Carlorful A/S
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné

Kompaktné ramenné bloky pneumatiky ARIVA Carlorful A / S spolu s blokovým typom dezénu znižujú nerovnomernosť opotrebovávania a zvyšujú kilometrový výkon. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky ARIVA Carlorful A / S v zimných podmienkach a vysoký kilometrový výkon. Potenciál k úsporám paliva ako výsledok zníženého valivého odporu pneumatík ARIVA Carlorful A / S. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatík ARIVA Carlorful A / S znamená kratšiu brzdnú dráhu na snehu. Presadené bloky dezénu spolu s priebežným stredovým rebrom redukuje hluk pneumatík ARIVA Carlorful A / S i pri jazde na suchej vozovke. Inovatívny dezén udrží auto v správnej stope aj na klzkom povrchu. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky pneumatík ARIVA Carlorful A / S: Rýchly odvod vody a roztápajúceho sa snehu, dobrý záber na snehu, jazdná stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnosť a nízke náklady. Krátka brzdná dráha a optimálna trakcia na snehom pokrytých vozovkách. Vyššia bezpečnosť v zákrutách i na mokrom povrchu. Profil plášťa pneumatiky s plochým nárazníkom znižuje možnosti vzniku šmyku. Optimalizovaná zimné zmes pneumatiky ARIVA Carlorful A / S skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon a znižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo aj vaše náklady zostanú vždy pod kontrolou. Diagonálne ramenné drážky odvádzajú vodu a rozjazdený sneh z miesta kontaktu pneumatiky ARIVA Carlorful A / S s vozovkou a zlepšujú tak brzdné a záberové vlastnosti. Široké obvodové drážky pneumatík ARIVA Carlorful A / S zaručujú, vysokú priľnavosť a stabilné jazdné vlastnosti na zimných vozovkách. Robustné ramenné bloky a kompaktná bloková štruktúra v stredovej sekcii pneumatiky ARIVA Carlorful A / S dezénu zlepšujú smerovú stabilitu aj pri zatáčaní na mokrej vozovke. Novo vyvinutá zimné zmes pneumatiky ARIVA Carlorful A / S, kombinácia dezénových blokov a bočných lamiel zabezpečuje optimálnu trakciu a krátku brzdnú dráhu na zasnežených cestách.

Ariva je klasické slovo pre príchod, čo znamená "Kamkoľvek idete, naše pneumatiky vás zavedú do cieľa." Vzhľad a originalita značky ARIVA pochádza z Veľkej Británie. Ariva TIRE sa vyrába pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá a úžitkové vozidlá s vlastnou jedinečnou radom, ktorá sa vďaka modernej európskej konštrukcii a výrobnej technológii rýchlo rozširuje. Všetky pneumatiky majú prísnu kontrolu kvality a získali certifikáciu systému manažérstva kvality ISO9001 a ISO / 16949. Zodpovednosť za výrobok zaručuje spoločnosť Jordan & Jordan Insurance Group (USA). Spoločnosť Ariva sa zaviazala poskytovať vysoko kvalitné pneumatiky a výnimočné služby našim zákazníkom po celom svete. Poslaním spoločnosti Ariva je poskytovať efektívne jazdné zážitky a pneumatiky pre každodenné požiadavky.
Najlepší zážitok z jazdy je dostať sa do cieľa pomocou bezpečnosti, kvality a efektivity ARIVA.

Nahoru