Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Odporúčame

Continental AllSeason Contact 2

Rozmery
Šírka
185
Profil
65
Priemer
R15
92V

Pneumatiky Continental AllSeason Contact 2 sú vysoko výkonné celoročné pneumatiky, ktoré ponúkajú vynikajúce vlastnosti a výkon vo všetkých poveternostných podmienkach. Tieto pneumatiky sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť, pohodlie a...
Viac informácií

Celoročné -45%
AllSeason Contact 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -45%

Pneumatiky Continental AllSeason Contact 2 sú vysoko výkonné celoročné pneumatiky, ktoré ponúkajú vynikajúce vlastnosti a výkon vo všetkých poveternostných podmienkach. Tieto pneumatiky sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť, pohodlie a istotu pri jazde po celý rok, bez ohľadu na počasie.

Pneumatiky Continental AllSeason Contact 2 sú vybavené špeciálne vyvinutým dezénom, ktorý optimalizuje priľnavosť a výkon na suchých aj mokrých cestách. Tento dezén zaisťuje efektívny odvod vody a znižuje riziko akvaplaningu, čo prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri jazde na mokrom povrchu. Vďaka svojej konštrukcii a zmesi zmesí pneumatiky Continental AllSeason Contact 2 poskytujú aj výbornú trakciu a ovládateľnosť na snehu a ľade, čo je ideálne pre jazdu v zimných podmienkach.

Pneumatiky Continental AllSeason Contact 2 sú navrhnuté s dôrazom na dlhú životnosť a odolnosť. Táto pneumatika je vyrobená z kvalitných materiálov a využíva technológie, ktoré minimalizujú opotrebenie a zaisťujú rovnomerné opotrebenie dezénu. Vďaka tomu dosahujú tieto pneumatiky dlhodobý výkon a ekonomickosť.

Ďalšou výhodou pneumatík Continental AllSeason Contact 2 je ich tichý a pohodlný chod. Vďaka optimalizovanej konštrukcii a použitiu špeciálnych materiálov znižujú tieto pneumatiky hluk a vibrácie, čo prispieva k príjemnému jazdnému zážitku.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru