Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Continental AllSeason Contact CS

Rozmery
Šírka
255
Profil
45
Priemer
R19
100T
+

ContiSeal technológia pneumatiky Continental AllSeasonContact SK zabezpečí zacelenie prepichu pneumatiky bez straty tlaku, otvory do priemeru až 5 mm napr po klinca sa samy ihneď zacelí a za normálnych okolností...
Viac informácií

Celoročné -46%
AllSeason Contact CS

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -46%

ContiSeal technológia pneumatiky Continental AllSeasonContact SK zabezpečí zacelenie prepichu pneumatiky bez straty tlaku, otvory do priemeru až 5 mm napr po klinca sa samy ihneď zacelí a za normálnych okolností majú pneumatiky rovnaký jazdný výkon ako pneu bez SK. Continental All Season Contact SK = Jedna pneumatika , štyri ročné obdobia, inovatívne celoročné bezpečnosť a efektívnosť. Pneumatiky Continental AllSeasonContact SK sa hodí na širokú škálu vozidiel, napr Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes A-class a iné. Dôveryhodný spoločník, pneumatika Continental AllSeasonContact CS, sa osvedčí za každého letného počasia, to je dané kombináciou otvorených ramien pneumatiky zabezpečujúcich vysoký výkon pri aquaplaningu a tuhým vzorkou s minimom lamiel, čo zaisťuje lepšie riadenie a brzdenie na suchých cestách. Dobrý brzdný výkon na suchých a mokrých letných cestách vďaka flexibilnému celoročnému profilu dezénu. Vďaka nemeckej technológii a celkovým schopnostiam v oblasti automobilového priemyslu ponúka značka Continental prvotriedne pneumatiky zaisťujúci kontrolu nad vozidlom v každej jazdnej situácii, pneumatiky Continental AllSeasonContact SK. Pôsobivé zníženie valivého odporu pneumatiky Continental AllSeasonContact SK na základe optimalizované geometrie bočníc a optimálnej hĺbke vzorky vedený k výraznému zníženiu spotreby paliva - bez toho aby došlo k obmedzeniu bezpečnosti. Pôsobivé záberové vlastnosti na zasnežených a mokrých zimných cestách vďaka adaptívne celoročné zmesi. Najlepší valivý odpor vo svojej triede je dosiahnutý vďaka energeticky optimalizovanej celoročné konštrukciu. Inovatívny celoročné bezpečnosť a účinnosť vďaka AllSeasonContact SK. Prispôsobivosť pneumatiky Continental AllSeasonContact SK zaisťuje vynikajúci výkon na zasnežených a mokrých zimných cestách. Vďaka živiciam Winter Resistance Resins a vysokému podielu siliky v zmesi Traction Silica Compound zostane pneumatika Continental AllSeasonContact SK vždy pružná. Plne ovládané a vyvážená po celý rok.

Nevyrába len pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadom udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá a v tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radí nepochybne k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na predných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, ale kvalita je nespočetne vyšší. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti.

Nahoru