Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Goodyear Eagle Sport All Season

Rozmery
Šírka
255
Profil
45
Priemer
R19
104H
FR

Pneumatiky Goodyear Eagle Sport All Season sú navrhnuté tak, aby vodičom ponúkali celoročnú všestrannosť na suchu aj mokre s celoročnou trakciou, a to aj na ľahkom snehu. Pneumatika Eagle Sport...
Viac informácií

Celoročné
Eagle Sport All Season
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné

Pneumatiky Goodyear Eagle Sport All Season sú navrhnuté tak, aby vodičom ponúkali celoročnú všestrannosť na suchu aj mokre s celoročnou trakciou, a to aj na ľahkom snehu. Pneumatika Eagle Sport All-Season je ultra výkonná celoročná radiálna pneumatika spoločnosti Goodyear vyvinutá pre vodičov športových vozidiel, kupé, sedanov a ľahkých nákladných vozidiel orientovaných na výkon, ktorí chcú kombinovať športové jazdné vlastnosti s celoročnou trakciou. Jednou z hlavných predností radu celoročných pneumatík Eagle Sport je jej vnútorná konštrukcia, ktorá využíva technológiu konštrukcie RaceWrap spoločnosti Goodyear vyvinutú pre pneumatiky Eagle Race používané v súťažiach NASCAR. Technológia konštrukcie RaceWrap privádza polyesterovú kordovú vrstvu plášťa pod miernym uhlom dole po bočnici, obtáča ju okolo pätky a vracia ju späť po celej dĺžke bočnice, až skončí pod okrajom oceľových pásov. Pneumatika Eagle Sport All-Season sa vyznačuje inovatívnou celoročnou zmesou behúňa, ktorá je vytvarovaná do asymetrickej konštrukcie s veľkou styčnou plochou behúňa a ponúka konzistentný výkon pre širokú škálu vozidiel. Prepojené vonkajšie ramenné bloky podporené vrúbkovanými stredovými rebrami a prepojené vnútorné ramenné bloky zlepšujú odozvu riadenia, ovládateľnosť a opotrebenie pneumatík Goodyear Eagle Sport All Season. Vnútorná štruktúra pneumatiky Goodyear Eagle Sport All Season zahŕňa dva oceľové pásy vystužené špirálovito ovinutým polyamidom, ktoré kombinujú rovnomernú kvalitu jazdy so schopnosťou jazdy vysokou rýchlosťou. Obvodové drážky pomáhajú odvádzať vodu a zvyšujú trakciu za mokra, zatiaľ čo lamely v celej hĺbke zachovávajú trakciu za zlého počasia pri opotrebovaní pneumatiky. Mierne skosená dvojvrstvová bočnica pneumatík Goodyear Eagle Sport All Season zlepšuje odozvu na riadenie a stabilitu pri jazde.

Do koncernu Goodyear patria aj značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: pneumatiky spoločnosti Goodyear boli za posledných 5 rokov testované nezávislými európskymi časopismi so zameraním na pneumatiky, a tie dosiahli skvelé výsledky. Má teraz zastúpenie na šiestich kontinentoch s ročnými tržbami viac ako 15 miliárd dolárov. Letné, zimné aj celoročné osobné a úžitkové pneumatiky Goodyear sú nielen inovatívne, ale aj skvele hodnotené odborníkmi. Goodyear je platinovým partnerom FC Bayern Mníchov. Už v roku 1926 sa GoodYear stal najväčšou gumárenskou spoločnosťou na svete. Značka v minulosti vyrábala aj pneumatiky pre rôzne závodné vozidlá. Značkové Pneu Goodyear pre najvyššie bezpečnostné štandardy na cestách. Goodyear je najväčším výrobcom pneumatík na svete, má zastúpenie na šiestich kontinentoch. Spoločnosť Goodyear Tire & Rubber Company vznikla už v roku 1898. Frank Seiberling pomenoval spoločnosť po Charlesovi Goodyearovi, ktorý vynašiel proces vulkanizácie. Okrem pneumatík značky Goodyear vyrába aj niekoľko ďalších renomovaných značiek, vrátane pneumatík Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear, svetový výrobca prémiových pneumatík a FC Bayern Mníchov a najúspešnejší tím nemeckej Bundesligy, od roku 2016 vstúpili do platinového partnerstva.

Nahoru